Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Позика на карту

Позика на банківську карту вже багато років як стала реальністю в Україні. Можливість взяти гроші в борг дозволяє з більшою впевненістю дивитися в завтрашній день, не побоюючись залишитися наодинці з нестачею фінансів. Видачу грошових коштів як і раніше здійснюють багато фінустанов, але тільки МФО зуміли перетворити цю клопітку і не завжди успішну для позичальника операцію в зручну безвідмовну послугу невимушеного характеру. Сьогодні кожен українець, який досяг повнолітнього віку, може скористатися зручністю позики на картку банку.

Коли може знадобитися позика на карту?

Позичальник може сам вибрати, де брати позику. Людина може звернутися в одну з фінансових установ, що займаються кредитуванням. Перелік варіантів, де взяти позику, виглядає наступним чином.

  1. Банк

Авторитетний кредитор, що займається фінансуванням середніх і великих позик. Для споживчого кредиту на картку банки пропонують занадто складну процедуру оформлення, і до того ж вимагають чималий перелік документів і різних умов.

  1. Ломбард

Непоганий варіант для тих, у кого багато часу. Ломбарди не видають гроші на картку, тільки готівкою. І завжди беруть заставу.

  1. Мікрофінансові організації

МФО – це ідеальний варіант в тих випадках, коли потрібна невелика сума позики на невеликий термін, але потрібна терміново і без вагомих умов. Кредит видається через інтернет, на карту банку, в середньому за 15 хвилин. Фактично мікропозики сьогодні асоціюються з кредитуванням МФО.

Умови отримання позики на банківську картку

Кредити на карту банку є найвигіднішими і доступними на сьогоднішній день. Серед переваг мікрокредиту - зручність, швидкість, надійність і гнучкість. Позика на картку є чесною і надійною послугою практично для кожного.

Серед вимог, які висувають клієнту МФО, слід зазначити:

  • наявність документів (паспорт та ІПН), що підтверджують громадянство і повноліття;
  • наявність карти банку, на рахунок якої буде відбуватися зарахування грошей.

За відповідності зазначеним вимогам, можна оформити і отримати позику на картку за 15-20 хвилин. Слід зайти на сайт кредит-сервісу, заповнити анкету і відправити на розгляд. Через зазначений час позикові кошти будуть зараховані на карту.

Чому вигідно брати позику на картку в FinX?

Якщо вам потрібен недорогий, швидкий і надійний кредит онлайн, і ви не бажаєте стояти чергу в банку або залишати заставу в ломбарді, позика на карту в FinX стане оптимальним рішенням для вас.

Онлайн сервіс FinX цінує час своїх клієнтів. У нас можна отримати кредит на картку банку за 15 хвилин. Серед наших позичальників ті, кому відмовили інші кредитори - студенти, пенсіонери, клієнти з поганою кредитною історією.

Ми ніколи не залишимо своїх клієнтів доживати до зарплати. Ми видаємо споживчі позики на картку в сумі від 2 000 до 30 000 грн., чого зазвичай досить для оплати навчання або покупки побутової техніки.

Навіть якщо ви не можете оформити позику на карту власноруч, угода все одно відбудеться. Вам достатньо зателефонувати і наш менеджер допоможе з оформленням.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити