Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит без довідки про доходи

В Україні багато фінустанов займаються наданням кредитних послуг. Банки в основному орієнтовані на підприємницький сектор, їх основний сегмент – заставні оффлайн кредити для бізнесу. Позики без довідок про доходи цілком і повністю контролюють мікро фінансові компанії (МФО). Програма мікрокредитування включає в себе споживчі позики, які може отримати практично кожен повнолітній українець. Кредити до зарплати зараховуються на банківську картку, а сам процес зазвичай займає мінімум часу і зусиль. Це найвигідніше рішення для тих, кому потрібні гроші терміново, без довідки про доходи і без відмови при цьому. Онлайн кредит на карту на сайте FinX.

Хто може взяти кредит без довідки про доходи?

Мікрокредит – це споживча позика на невелику суму (до 30 тис. грн.) на нетривалий термін (до 19 міс.). Його можна оформити в режимі онлайн, причому зробити це максимально швидко і абсолютно безпечно з точки зору конфіденційності.

Але найголовнішою особливістю мікропозик є їх доступність. Позичальником може стати будь-який громадянин України віком від 18 років, чи то студент, домогосподарка або пенсіонер. Для отримання кредиту не потрібна довідка про доходи, і тим більше поручительство або застава. Тільки судимість може стати перешкодою для того, щоб стати клієнтом МФО.

Досить мати при собі такі документи і ресурси, як:

  • український паспорт;
  • індивідуальний ідентифікаційний номер (ІПН).

Крім того, подача заявки може відбуватися через онлайн-сервіс або ж в офісі, так що оформляти кредит без довідки про доходи можна по-різному.

Як взяти кредит без довідки про доходи?

Процедура отримання кредиту без довідки про доходи дуже проста. Насамперед треба зайти на сайт фінансової компанії. Там є калькулятор, що дозволяє вибрати суму кредиту і термін погашення.

Далі слід заповнити анкету, вказавши свої особисті дані та реквізити банківської картки. Після заявка відправляється на розгляд. Зазвичай це займає від сили 5 хвилин. При позитивному рішенні вам треба буде підписати у відділенні договір.

Надходження грошей на карту відбувається протягом 10 хвилин. Так само просто і швидко можна отримати кредит без довідки про доходи в компанії FinX.

Переваги оформлення кредиту без довідок в FinX

Компанія FinX займається кредитуванням з видачею сум від 1 000 до 50 000 грн. Ми надаємо споживчі позики без довідок про доходи, без комісій, абсолютно прозоро і чесно.

Погасити борг по кредиту можна у відділенні банку, що обслуговує карту. Оплата також здійснюється в терміналах. Все максимально просто і зручно.

Важливою рисою сервісу FinX є підвищена лояльність по відношенню до наших клієнтів. Ми готові розглядати питання продовження терміну дії кредитного договору, щоб уникнути виникнення прострочень.

Для літніх клієнтів, що бажають взяти кредит без довідки про доходи, але відчувають труднощі в роботі з комп'ютером, ми пропонуємо скористатися допомогою нашого консультанта в режимі телефону або в офісі при очній зустрічі.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити