Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на ремонт

Ремонт може перетворитися на справжнє стихійне лихо, якщо не вистачає грошей: рішення – взяти кредит на ремонт в компанії FinX, яка пропонує споживчі позики на картку без відмови за 20 хвилин.

Ремонтні роботи – це трудомісткий процес, який вимагає не стільки часу і сил, скільки фінансових вкладень. Не має значення, який ремонт робиться, косметичний або капітальний, і де він проводиться, в квартирі або приватному будинку. Витрати істотні і не завжди власних коштів вистачає на повне завершення ремонтних робіт, якими б точними не були розрахунки.

Де взяти грошей на ремонт? Оформляти кредит в банку – дуже довго і це тяганина, просити у друзів – незручно. Раціональне рішення – оформити споживчу позику у мікрофінансовій організації, яка готова видати кредит швидко і без зайвих питань. Кредити студентам https://finx.com.ua/student.

Взяти кредит на ремонт в FinX: без довідок про доходи

Взяти кредит на проведення ремонту можна не тільки, коли грошей не вистачило на поточний. Якщо квартира або будинок потребує термінового, незапланованого ремонту, а фінансів на це немає – оформити кредит на ремонт квартири можна в компанії FinX, яка займається кредитуванням фізичних осіб на вигідних умовах.

Чому вигідно брати кредит на ремонт в FinX?

Переваг у кредитування в FinX маса – подати заявку і отримати позику може будь-який громадянин України від 18 років, і не обов'язково офіційно працевлаштований. Компанія FinX лояльно ставиться до всіх клієнтів і видає швидкі позики громадянам:

 • працюючим неофіційно або тимчасово;
 • самозайнятим;
 • студентам;
 • пенсіонерам;
 • домогосподаркам;
 • підприємцям.

У компанії FinX найчастіше беруть кредит на ремонт будинку, але підприємцю часом потрібні гроші не тільки на розвиток бізнесу, а й на ремонт комерційних приміщень, наприклад, магазинчика, кафе і навіть невеликого офісу. Це вигідно, тому що умови кредитування ідентичні, як для фізичних, так і юридичних осіб.

У числі інших переваг:

 • Мінімум документів для отримання позики;
 • Оперативне оформлення кредиту (20 хв.);
 • Отримання на картку банку України;
 • Кредитний ліміт до 55 556 грн на термін від 84 днів до 30 місяців;
 • Дострокове погашення без штрафів, комісій та прихованих відсотків;
 • Пролонгація позики при труднощах з його повним погашенням.

Подати заявку на кредит на ремонт житла в FinX: швидко і просто

Отримати швидку позику в компанії FinX можуть громадяни України з 18 років, без судимостей. Для того щоб взяти кредит на ремонт, потрібно тільки два документи: паспорт та ІПН (ідентифікаційний код платника податків) + банківська картка.

Подати заявку на кредит можна:

 • Онлайн на сайті компанії FinX, де потрібно заповнити анкету, дочекатися дзвінка менеджера, передати дані паспорта та ІПН, отримати рішення і гроші на картку після підписання кредитного договору.
 • При особистому відвідуванні офісу FinX – при собі необхідно мати тільки картку, паспорт, ІПН і телефон, заповненням анкети займеться менеджер.
 • Також можна зателефонувати за телефоном гарячої лінії.

Оформляти заявку на кредит на ремонт житла через інтернет зручніше – за допомогою онлайн-калькулятора можна розрахувати суму кожного платежу і загальну суму мікропозики, визначити прийнятну для себе періодичність виплат і вибрати кількість платежів.

Погасити кредит можна онлайн карткою на сайті FinX, через інтернет-банкінг Приват24 або платіжні термінали Приватбанку та інших сторонніх організацій без комісії. Всі способи погашення та інформація вказані в розділі «Погасити кредит».

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити