Увійти взяти
кредит

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Приватний кредит

Онлайн позики сьогодні перебувають на піку своєї популярності. Цей вид фінансової послуги ще називають швидким кредитом, мікрокредитом або приватною позикою. Мікрокредити стали альтернативним варіантом банківського кредитування, яке сьогодні більше орієнтоване на видачу великих позикових сум. Серед головних особливостей приватного кредиту - конфіденційність, низькі вимоги, оформлення угоди через інтернет, висока оперативність і вигідні умови погашення. Інвестором програми мікрокредитування може виступати МФО або приватне агентство. Класичною мікрофінансовою організацією є компанія FinX. 

Як взяти приватний кредит на карту?

Скористатися приватною позикою може практично кожен. По-перше, для цього необхідно бути повнолітнім громадянином України (вік від 18 років). По-друге, мати документи, що підтверджують громадянство і взяття на податковий облік.

Для внесення даних при реєстрації заявки клієнт повинен надати:

  • український паспорт;
  • ідентифікаційний код (ІПН).

Для оформлення швидкого кредиту необхідно зайти на сайт МФО чи у відділення. Сайт являє собою онлайн сервіс з калькулятором і анкетною формою.

Найпростіший спосіб отримати позику - заповнити анкету, попередньо обравши на калькуляторі розмір суми кредиту, число платежів і період погашення. Далі слід відправити заявку на розгляд.

При позитивній відповіді слід підписати кредитний договір у відділенні компанії. Незабаром гроші надійдуть на рахунок карти.

Особливості приватного кредиту

Головною особливістю роботи МФО є можливість кредитувати найширшу клієнтську аудиторію. Приватний кредит онлайн - це максимально доступна, зручна і швидка послуга для всіх.

Приватну позику може оформити і отримати студент від 18 років, непрацююча домогосподарка, пенсіонер. Це один з небагатьох способів дістати гроші для людей, які працюють неофіційно. І це єдина можливість отримати позику для клієнтів із зіпсованою кредитною історією.

Швидкий кредит можна отримати в будь-який час, з частковим або одноразовим погашенням, без передплати та порук.

Переваги оформлення приватної позики в FinX

Компанія FinX має безліч представництв по всій країні – від Києва до Одеси, і від Харкова до Львова. Ми постаралися втілити в собі все найцінніше від програми мікрокредитування.

Ми видаємо приватні кредити сумою до 50 000 грн. на термін до 1,5 року. Середньомісячна ставка становить 17%. Наша компанія не вимагає від позичальника наявності поручителів та інших документів, крім раніше зазначених.

Ми дозволяємо достроково сплатити і погасити борг без комісій і штрафів. Оплату можна здійснити будь-яким зручним способом – онлайн на сайті, через термінал або у відділенні банку.

Також FinX лояльно ставиться до можливості пролонгації дії договору, якщо позичальник не може погасити приватний кредит в назначений термін.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка 168% розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити