Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Приватний кредит

Онлайн кредитування дає нам те, що не завжди готові запропонувати банки та інші кредитні установи. А саме – простоту та зручність оформлення позики, а також безвідмовне отримання грошей саме тоді, коли це конче необхідно. Онлайн кредит має різні назви-синоніми – швидка позика, мікрокредит, приватний кредит, гроші на карту банка до зарплати. Приватний кредит став чудовим доповненням банківському кредитуванню, пропонуючи більш вигідні умови (оформлення через інтернет, конфіденційність, мінімальні вимоги і не лише).

Як взяти приватний кредит на карту?

Приватний кредит є найдоступнішим з усіх подібних фін. продуктів. Для отримання позики в рамках програми мікрокредитування достатньо бути повнолітнім громадянином України та мати на руках відповідні документи.

Під час реєстрації потрібно надати:

  • український паспорт;
  • ідентифікаційний податковий номер (ІПН).

Важливою умовою є відсутність судимостей. Також потрібно мати при собі карту банка-резидента (банк має бути частиною фін. системи і підпорядковуватися українському законодавству), та мобільний телефон для реєстрації та зв’язку.

Оформити кредит можна на сайті або в офісі FinX. Найпростіший спосіб отримати приватну позику – онлайн оформлення. Потрібно скористатися онлайн калькулятором (вказавши умови кредитування – суму та періодичність внесення платежів), далі заповнити анкету та надіслати заявку на розгляд.

Якщо кредит погоджено, вам зателефонують із запрошенням відвідати найближче відділення компанії, де після очного знайомства та підписання договору можна буде отримати гроші на банківську картку.

Особливості приватного кредиту

Серед особливостей мікрокредиту – гнучкість умов, зручне онлайн оформлення та доступність, що дозволяє охоплювати справді велику клієнтську аудиторію.

Навіть, якщо у вас погана кредитна історія, немає поручителів і офіційного працевлаштування, це не стане перепоною. Онлайн позика на карту банка від FinX залишається доступною для всіх.

Приватний кредит онлайн може отримати студент від 18 років, пенсіонер, домогосподарка, підприємець без офіційного оформлення, військовий. Тобто всі ті, кому зазвичай відмовляють банки.

Переваги оформлення приватної позики в FinX

Завдяки багаторічному досвіду та завжди орієнтованості на потреби споживача, компанії FinX вдалося вижати максимум з можливостей програми мікрокредитування. І сьогодні ми пропонуємо сучасний та вигідний для всіх кредитний продукт на найкращих умовах.

Насамперед у нас немає лімітів по першому кредиту, як це зазвичай буває в інших фінансових організаціях. Ви можете оформити позику на суму до 40 000 грн. терміном до 1 року навіть під час першого звернення до нас. Таких умов ви не знайдете більш ніде.

По-друге, у нас 31 відділення в 23 містах України. Це забезпечує широке географічне покриття, відповідно послугами FinX можуть користуватися не лише мешканці Києва, Харкова, Одеси та Львова, а й жителі інших обласних центрів України.

Крім того, ми враховуємо непрості часи та всі обставини, в яких опинилися наші громадяни. Наша мета – забезпечити людей можливістю отримати позикові кошти та вчасно погасити кредит без прострочок (відповідно без штрафів та пені).

Тому FinX пропонує гнучкі умови та програму лояльності, в тому числі можливість пролонгації дії договору, якщо клієнт не має змоги повернути гроші у встановлений термін та заздалегідь про це сповістив кредитора.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити