Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на 30 000 гривень

Не знаєте, де можна без відмови отримати кредит на 30000 грн на банківську карту: скористайтеся фінансовими послугами компанії FinX, яка пропонує великий вибір кредитних програм з вигідними умовами кредитування.

Споживча позика може знадобитися на що завгодно: треба терміново заплатити за навчання, пішло прострочення по кредиту і пені по комунальних платежах, підвернулася вигідна путівка на курорт або акція на побутову техніку. Особисті потреби можуть бути найрізноманітнішими, а проблема одна нестача або відсутність грошей. Кредит в Україні ви зможете отримати у FinX.

Споживча позика на 30 000: які умови отримання кредиту?  

Якщо ви зіткнулися із необхідністю великої купівлі або вкладень, не завжди можна оформити кредит у банку це довго, вимагає підтвердження офіційного заробітку і "чистої" кредитної історії. Рішення тільки одне звернутися у МФО, але в якому із них вибрати найбільш прийнятні умови кредитування?

Компанія «Кредиплюс» (FinX) пропонує кредит 30000 грн і стане вашим постійним партнером у фінансових взаємовідносинах, оскільки:

 • Пропонує вигідні умови по кредитних продуктах: процентна ставка і терміни кредитування встановлені для кожної кредитної програми, але оптимальні для усіх клієнтів.
 • Формує великий спектр пропозицій для різних категорій позичальників : фізичних осіб, у тому числі студентів та пенсіонерів, і для юридичних осіб (підприємців), розглядає у якості своїх постійних клієнтів усіх позичальників від 18 років.
 • Не вимагає кіпи документів та офіційного підтвердження доходу, тобто не треба ніяких довідок про зарплату, і ви можете отримати мікропозику навіть, якщо працюєте неофіційно.
 • Гарантує безперешкодну можливість дострокового погашення без нарахування прихованих відсотків і штрафних санкцій.
 • Пропонує рефінансування і дає можливість пролонгувати (продовжити) кредитний договір при виникненні загрози прострочення із виплатою тільки відсотків за період користування позиковими коштами.

Оформити кредит 30 000 грн: умови отримання

Що треба зробити, щоб узяти кредит 30 000 грн без відмови і довідок у компанії FinX?

Основною умовою отримання мікрокредиту є здатність потенційного позичальника повернути, і тіло кредиту, і суму відсотків за користування позикою, без прострочень і точно в строк, вказаному в кредитному договорі.

Якщо ви впевнені у тому, що зможете повернути кредит із відсотками без прострочень, ви можете сміливо подавати заявку на кредит.

 • Для оформлення заявки на отримання кредиту онлайн треба зайти на сайт нашої компанії, де ви відразу ж потрапите на форму заповнення заявки;
 • Можна прийти особисто в офіс компанії, який є присутнім у вашому місті : у цьому випадку вам навіть не доведеться заповнювати анкету процес оформлення заявки лягає на менеджера філії;
 • Також у вас є можливість оформити заявку по телефону та отримати попереднє рішення : остаточне рішення по заявці прийматиметься вже під час подання заяви в офісі.

Головна умова отримання позики 30 000 грн у FinX це наявність діючої банківської карти, яка може бути, як кредитною, так і дебетовою (зарплатною). Готівка на руки не видається, а перераховується на карту після її верифікації (процедури ідентифікації).

Для того, щоб оформити споживчий кредит необхідно бути повнолітнім, не судимим і мати при собі паспорт громадянина України та ІПН. Умови отримання позики для юридичних осіб трохи відрізняються: замість ІПН фізичної особи, потрібна виписка з Єдиного державного реєстру підприємців і податкової декларації.

Процентна ставка у день, у рік, термін кредитування, сума позики (кредитний ліміт) залежить від вибраної кредитної програми, і встановлюються індивідуально, залежно від того, новий клієнт чи постійний. Якщо ви є постійним клієнтом ви проходите спрощену процедуру оформлення позики та отримуєте гроші на карту без проблем.

Перевага подання заявки на кредит 30 000 грн онлайн

Оформлення споживчої позики на 30 тисяч у режимі онлайн зручний і простий процес, який займає 20 хвилин часу на заповнення заявки, узгодження умов кредитування із менеджером та отримання рішення.

Все, що треба, щоб взяти кредит 30000 гривень – це:

 • Зайти на сайт FinX, де на головній сторінці ви відразу побачите онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати параметри мікрокредиту. Одна з головних переваг отримання мікрокредиту у FinX це можливість вносити платежі раз на місяць.
 • Після вибору параметрів слід перейти на вкладку заповнення анкети, де треба внести особисті дані: ім'я, прізвище, місто і номер телефону.
 • Після відправки анкети на розгляд вам зателефонує менеджер FinX, щоб уточнити актуальність заявки і узгодити умови кредитування.
 • Далі залишиться дочекатися рішення, пройти ідентифікацію, передати персональні дані і підписати кредитний договір, після чого гроші будуть перераховані на банківську карту.

Зручність оформлення заявки онлайн відсутність географічної прив'язки до конкретного місця розташування, але компанія FinX є однією з небагатьох у структурі МФО, хто забезпечує можливість подати заявку та отримати гроші на карту найбільш зручним для клієнта способом.

Для позичальників, консервативних у плані оформлення кредитних зобов'язань працює 49 регіональних відділень, які розташовані у 33 містах України, адреси і час роботи яких можна знайти у розділі  "Наші офіси" на сайті компанії FinX.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити