Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит для підприємця

Незважаючи на економічну кризу, кредитування малого та середнього бізнесу сьогодні переживає деякий підйом в Україні. Провідні мікрофінансові організації (МФО) вирішили розширити свій діапазон, відійшовши від суто споживчого кредитування і створивши нову послугу «кредит для підприємця». Компанія FinX стала одним з лідерів даного руху, трансформувавши свою діяльність на благо розвитку вітчизняного бізнесу. Тепер ми видаємо швидкі онлайн кредити на карту банку для підприємців початкового рівня.

Кредити для підприємців

Метою створення даного продукту було прагнення нашої компанії спростити процес отримання мікрокредиту для бізнесу та надати вітчизняному підприємцю можливість користуватися послугами МФО в рамках споживчої програми «швидка позика».

Ми врахували необхідність фінансового підживлення звичайних ФОП, більшість з яких - власники невеликих малих підприємств, часто потребують термінових грошей і здатних повернути борг з першої ж виручки. Терміново знайти гроші https://finx.com.ua/dengi-srochno

Умови оформлення кредиту для підприємця

Процедура оформлення кредиту для підприємця нічим не відрізняється від споживчої позики, що також надається нашою компанією. При цьому умови отримання позики дещо видозмінені, якщо порівнювати зі звичайним кредитом до зарплати.

Для того щоб отримати кредит, підприємець повинен пред’явити такі документи:

  • паспорт, який підтверджує громадянство та повноліття;
  • ІПН;
  • податкову декларацію за останній звітний рік.

Маючи на руках зазначені документи, будь-який підприємець може розраховувати на отримання суми до 30 000 грн

При цьому компанія залишає за собою право скоригувати термін дії договору й кількість платежів з попереднім повідомленням про це позичальника.

Банки vs МФО – порівняння відсоткових ставок

Наша компанія надає кредити для підприємців на більш вигідних умовах, ніж більшість українських банків.

Процедура отримання кредиту для підприємця

Отримати кредит від компанії FinX може будь-який повнолітній підприємець, готовий надати зазначені раніше документи.

Процедура оформлення кредиту для підприємця включає вибір умов кредитування на калькуляторі (сума, термін, періодичність) і відправку заяви на розгляд.

Після погодження заяви вам буде запропоновано підписати договір у найближчому відділенні компанії та отримати свої гроші на банківську картку.

Переваги компанії FinX. Чому ми?

Компанія FinX є однією з провідних МФО в Україні. Ми спеціалізуємося на видачі споживчих кредитів для підприємців в рамках модернізованої програми мікрокредитування.

Сьогодні компанія FinX надає беззаставні позики на суму до 50 тис. грн. терміном до 1,5 року для представників малого бізнесу. Якщо ви офіційно оформлена ФОП, вам не складе труднощів оформити позику за 20 хвилин онлайн і отримати свої гроші на карту банку.

Ми не вимагаємо від позичальника довідок про доходи, не стягуємо комісій за дострокове погашення. Погасити кредит можна будь-яким зручним способом, включаючи оплату боргу в терміналі, банківському відділенні або на нашому сайті у відповідному розділі https://finx.com.ua/repay

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити