Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит без передоплати

Зіткнулися з необхідністю термінової фінансової підтримки: оформіть кредит без передоплати в компанії FinX, яка пропонує оптимально вигідні умови кредитування для нових та постійних клієнтів.

Отримання грошових кредитів набуває нагальної потреби в цілій низці життєвих ситуацій: потрібно заплатити за комунальні послуги, за навчання, ліки, внести платіж по кредиту та інше. Далеко не кожен друг або родич готовий позичити потрібну суму, а співпраця з банком вимагає дотримання досить жорстких умов, вимог і обмежень.

У такій ситуації кредит від приватної особи без передоплати стає практично єдиним джерелом отримання фінансової допомоги. Такі позики практикують багато мікрофінансових організацій, пропонуючи отримання позики під розписку без довідок про заробіток, застави та поручителів.

Позика на картку без передоплати в FinX: що потрібно знати

Приватні позики і кредити стали широко затребувані серед українців останнім часом. Це обумовлено тим, що банківські установи, не бажаючи ризикувати своїми активами, дуже неохоче видають кредити громадянам, якщо вони мають хоч найменший сумнів в їх фінансової спроможності та благонадійності.

У порівнянні з банками, МФО не встановлюють жорстких рамок для нових і постійних клієнтів, забезпечуючи термінову фінансову підтримку в різних життєвих ситуаціях.

Приватний кредит в FinX: умови кредитування

Відмінність компанії FinX від банків – це мінімум вимог і документів для оформлення + відсутність докладних перевірок платоспроможності і кредитної історії.

Оформити приватний позику без передоплати в компанії FinX можуть різні категорії позичальників:

 • Громадяни, які працюють офіційно і неофіційно (тимчасово);
 • Самозайняті громадяни;
 • Студенти і пенсіонери;
 • Мами в декретній відпустці і домогосподарки;
 • Позичальники з поганою кредитною історією і простроченням.

Багатьох потенційних і постійних клієнтів приваблюють оптимально вигідні умови кредитування в FinX. При першому зверненні до послуг компанії, новий клієнт може отримати позику на суму від 1000 до 55 556 грн на термін від 84 днів.

Невеликі суми позики, зручна періодичність виплат, достатній термін для погашення + досить вигідна в порівнянні з іншими МФО відсоткова ставка дозволяє позичальникам погасити кредит з невеликою переплатою за відсотками. При цьому закритий кредитний договір переводить нового клієнта в статус постійного, а це вже зовсім інші умови кредитування.

Що потрібно для оформлення приватної позики без передоплати в FinX?

Компанія FinX ставиться лояльно до всіх своїх клієнтів, але для того, щоб оформити позику на картку без передоплати, певних умов дотриматися все ж таки доведеться:

 • Повноліття – вік від 18 років;
 • Громадянство України;
 • Відсутність судимостей;
 • Наявність діючого паспорта та ІПН (ідентифікаційний код);
 • Банківська картка українського банку (будь-якого).

Це прості умови отримання, але для того, щоб оформити заявку онлайн і отримати гроші терміново, протягом пари годин і не виходячи з дому, потрібен доступ в інтернет. Подати заявку можна на сайті компанії через зручний сервіс FinX. Якщо доступу в інтернет немає з якихось причин, отримати фінансову допомогу можна при особистому зверненні до найближчого відділення FinX.

Способи погашення кредиту в FinX

Погасити позику без передоплати також легко, як і взяти гроші в борг: для цього компанія забезпечила своїм клієнтам максимум можливих засобів перерахування платежів по кредиту.

Вносити платежі можно за допомогою таких дій:

 • Карткою в режимі онлайн на сайті FinX;
 • Через інтернет-банкінг Приват 24;
 • Через платіжні термінали;
 • Через банківське відділення.

Погашення кредиту онлайн і через термінали – найбільш зручні варіанти, які дозволяють вносити платежі з миттєвим зарахуванням на рахунок і без комісії.

Оплата кредиту через банківське відділення вимагає дотримання певних умов. При внесенні платежу через банк стягується комісія, яка встановлюється банківською установою, а надходження грошей на рахунок відбувається не моментально, протягом 3-4 робочих днів. Все це слід врахувати, щоб не допустити прострочення і надходження на рахунок неповної суми платежу.

Всю інформацію щодо погашення кредиту можна знайти в розділі «Погасити кредит».

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити