Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на 10 000 гривень

Потрапили у скрутне фінансове становище: взяти кредит 10 000 грн на карту і розв'язати проблему можна із компанією FinX, яка пропонує широкий спектр кредитних програм для усіх громадян України з 18 років.

Звернення у мікрофінансову організацію, коли гроші потрібні терміново єдиний варіант для багатьох українців. Це не дивно, швидке кредитування набирає оберти і має попит у багатьох українських громадян. Так, процентні ставки у МФО вищі, але і шансів отримати споживчий кредит більше, ніж у банку. Оформити кредит із 18 років https://finx.com.ua/credit-s-18-let.

Отримати позику 10 000 гривень: переваги кредитування у FinX

Одна із головних переваг для позичальника, якому потрібен кредит 10 000 гривень це велика кількість фінансових компаній, що спеціалізуються на наданні швидких кредитів.

Конкурентне середовище формує широкий спектр кредитних пропозицій, серед яких позичальник вибирає найбільш вигідні умови кредитування: достатній термін для погашення, прийнятний відсоток у день і зручну періодичність погашення. В сукупності це дозволяє вирішити фінансові проблеми, але без серйозного пролому у бюджеті після погашення позики.

Компанія «Кредиплюс» (FinX) пропонує усі переваги швидкого споживчого кредитування:

  • Не треба надавати письмове підтвердження доходу;
  • Кредити надаються великій категорії позичальників без відмови;
  • Отримати кредит без довідок про заробіток і доходи можуть не лише фізичні особи (звичайні споживачі), але і підприємці;
  • Для постійних клієнтів діє вигідна процентна ставка, а студенти і пенсіонери можуть отримати кредит зі знижкою;
  • Оформити кредит можна за 20 хвилин, не втрачаючи час на пошуки кращих пропозицій;
  • Мінімальний термін користування позикою складає 84 дні, максимальний 30 місяців.

В усіх клієнтів фінансової компанії FinX є можливість узяти кредит 10 000 гривень на рік із зручним графіком погашення, що набагато привабливіше за пропозиції інших МФО.

Навіть нові клієнти можуть розраховувати на споживчу позику в 10 тисяч гривень у компанії FinX висока міра схвалення мікрокредитів. При цьому погашаючи першу позику без прострочень і точно в строк, ви стаєте постійним клієнтом компанії, а це вигідніші умови по кредиту, у тому числі і підвищений кредитний ліміт

Як отримати кредит?

Основною умовою отримання кредиту у FinX є здатність позичальника повернути позикові кошти із відсотками точно в строк, вказаний у кредитному договорі. При цьому щоб максимально знизити ризик прострочень, компанія пропонує своїм клієнтам продовжити дію договору або рефінансувати кредит, змінивши умови, а точніше терміни кредитування.

Виходячи із цього, компанія має можливість видавати споживчі позики і мікрокредити "до зарплати" без забезпечення, якщо вони є повнолітніми громадянами України.

Для оформлення заявки на позику 10 000 без відмови можна вибрати будь-який із варіантів :

  • Онлайн на сайті компанії, скориставшись калькулятором і заповнивши просту форму анкети на позику. Характерна перевага до подання заявки можна розрахувати попередню суму позики разом із відсотками, щоб переконатися у тому, що погашати кредит буде не складно.
  • Особисто звернувшись в офіс FinX у своєму місті: всього діє 49 офісів у 33 містах України.
  • По телефону або у чаті компанії можна скористатися консультацією менеджера, який підбере кращу кредитну програму і відправить заявку на кредит. Якщо заявка буде заздалегідь схвалена, можна підійти в офіс для оформлення.

Перш, ніж звернутися в офіс компанії за кредитом, слід пам'ятати, що не надає позику на карту, а не готівкою, і вам необхідно мати при собі не лише паспортта ІПН (код платника податків), але і банківську карту + телефон. Усі умови кредитування детально відбиті у кожній із кредитних програм компанії FinX.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити