Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на картку Приватбанку

Якщо ви є власником картки одного з популярних банків України, в компанії FinX ви можете оформити кредит онлайн на картку Приватбанку без відмови, швидко і без довідок про доходи.

ПриватБанк – один з найпопулярніших державних банків в Україні, послугами якого, станом на 2020 р., користуються понад 9 млн. чоловік. Тому не дивно, що більшість позичальників вважають за краще брати кредит з перерахуванням грошей на картку цього банку. Особливо ця послуга популярна серед клієнтів мікрофінансових організацій, які видають онлайн-кредити на банківську картку. Отримати кредит без застави https://finx.com.ua/credit-bez-zaloga.

Позика на картку ПриватБанку в FinX: переваги та особливості отримання

Зручність дебетових і кредитних карт Приватбанку оцінила вже велика кількість користувачів. Найпопулярніші з них – це «Універсальна» та «Універсальна Голд», які мають розширені можливості. Зокрема «Універсальна» картка є кредитною карткою банку, але на неї також можна оформити кредит онлайн, як в самому банку, так і в сторонніх організаціях.

Не менш популярна і стандартна дебетова картка «Для виплат», на яку можна отримувати пенсії, стипендії, зарплату, а також будь-які грошові перекази, в тому числі і кошти за кредитними зобов'язаннями в МФО та інших банках.

Якщо вам потрібна фінансова підтримка, ви можете взяти позику на картку Приватбанку в компанії FinX, яка пропонує великий пакет програм кредитування для фізичних та юридичних осіб.

На яку картку Приватбанку можна оформити кредит в FinX?

Отримати споживчу позику в компанії FinX можна на будь-яку картку Приватбанку, в тому числі, на віртуальну інтернет-картку і пенсійну. Виняток: картки «Соціальна» і «Юніор», які не доступні для отримання онлайн-кредитів.

 • Соціальна картка з безкоштовним обслуговуванням призначена для отримання допомоги на дитину, і з її допомогою можна оплачувати товари і послуги.
 • Картка «Юніор» випускається для школярів і допомагає батькам контролювати витрати дитини. Оформити позику на неї не можна, оскільки відповідно до законодавства України, кредит можуть отримати лише повнолітні громадяни, яким виповнилося 18 років.

Переваги використання картки Приватбанку для отримання кредиту

Компанія FinX видає споживчі позики на картки будь-яких українських банків, але якщо ви є власником картки Приватбанку, у вас є відразу кілька переваг:

 • При позитивному рішенні за заявкою і підписанні договору, гроші перераховуються на картку Приватбанку моментально і надходять на рахунок без затримок – ви можете отримати кредит не просто швидко, а дуже швидко, що актуально, коли гроші потрібні терміново.
 • Якщо позикові кошти перераховуються на картку «Для виплат», при знятті готівки в банкоматі комісія не стягується, а з урахуванням того, що кредит видається на будь-які цілі, клієнт FinX може перевести в готівку кредитні кошти або оплачувати товари і послуги карткою онлайн без будь-яких додаткових утримань.
 • При перерахуванні грошей на картку банку або при погашенні кредиту карткою Приватбанку онлайн на сайті FinX або в особистому кабінеті Приват24 комісія складає 0%.
 • Не стягується комісія і при переказі грошових коштів з картки або готівкою через платіжні термінали ПриватБанку.

Як оформити кредит онлайн на картку Приватбанку в FinX?

Умови кредитування в компанії FinX однакові для всіх нових клієнтів, в незалежності від того, на яку картку перераховуються позикові кошти.

При першому зверненні клієнт може отримати від 1000 до 55 556 грн на термін від 84 днів.

Подати заявку і взяти кредит на картку Приватбанку в FinX можна:

 • Онлайн через сервіс FinX – процедура оформлення займає всього 20 хвилин;
 • При особистому відвідуванні офісу компанії – всього в Україні діє 49 відділеннь в 33 містах України;
 • По телефону – можна отримати попереднє рішення за заявкою і оформити позику в офісі компанії.

Для оформлення споживчого мікрокредиту на банківську картку Приватбанку в режимі онлайн на сервісі FinX необхідно спочатку визначити параметри позики на онлайн-калькуляторі. Попередній розрахунок допомагає приблизно розрахувати загальну суму позики з відсотками. Далі слід заповнити анкету та відправити заявку на розгляд. Наступні дії: дзвінок менеджера для узгодження умов і підтвердження заявки, передача персональних даних, верифікація картки і підписання кредитного договору при позитивному рішенні.

Як погасити кредит карткою Приватбанку?

Процес погашення кредиту банківською карткою Приватбанку ідентичний і для інших платіжних карток. При цьому використовуючи для оплати онлайн-позики картку Приватбанку, можна налаштувати автоплатіж і не турбуватися про внесення платежів в строк.

Погашати швидкий кредит періодичним внесенням платежів можна:

 • Онлайн карткою Приватбанку на сайті компанії FinX – це просто і зручно, потрібен тільки номер договору і дані картки;
 • Онлайн через особистий кабінет інтернет-банкінгу Приват24 або мобільний додаток Privat24, якщо ви є ідентифікованим клієнтом Приватбанку;
 • Через платіжні термінали Приватбанку і сторонніх організацій – готівкою або карткою. Адреси розташування терміналів можна знайти на сторінці розділу «Погасити кредит».

Ще один спосіб, який буде актуальний, якщо перші три недоступні – це переказ через банківське відділення, і це може бути, як відділення Приватбанку, так і іншої банківської установи. Використовуючи цей спосіб, слід пам'ятати, що за переказ грошей через банківське відділення стягується комісія за тарифами банку, а гроші надходять на рахунок протягом 3-4 робочих днів. Детальну інформацію, реквізити для перерахування і умови можна знайти на сторінці. 

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.882,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити