Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит за паспортом

Якщо повернутися в Україну 2000-х і заглянути в минуле з точки зору ринку фінансових послуг, відразу згадуються перші банківські кредити з непомірними ставками, жорсткими умовами й заплутаними схемами погашення. Сьогодні все набагато простіше. Практично кожен повнолітній українець може взяти позику під нормальний відсоток, при мінімальному документальному забезпеченні, маючи на руках лише власний паспорт. Незважаючи на те, що кредит за паспортом - відносно молода послуга на ринку кредитування, вона вже стала справжньою «паличкою виручалочкою» в скрутну хвилину для багатьох українських громадян.

Як отримати кредит по паспорту в FinX?

Як годиться класичній МФО, компанія FinX надає споживчі кредити в режимі онлайн з мінімальними вимогами по документам.

Щоб оформити позику, слід мати при собі документи, що підтверджують особу позичальника, його повноліття й українське громадянство, тобто:

  • український паспорт;
  • ідентифікаційний код (ІПН).

Ще для оформлення кредиту онлайн за паспортом знадобиться карта будь-якого українського банку, оскільки саме туди надійдуть позикові кошти. Наявність телефону й виходу в інтернет також є обов'язковою, якщо клієнт має намір оформити позику віддалено.

Процедура оформлення та отримання кредиту по паспорту займає не більше 20 хвилин. Послідовність дій виглядає наступним чином:

  • позичальник заходить на сайт компанії й за допомогою калькулятора обирає суму й термін погашення позики;
  • після заповнюється анкета з зазначенням особистих даних й реквізитів карти;
  • далі йде дзвінок менеджера, який узгоджує всі деталі в особистій бесіді з клієнтом;
  • після узгодження менеджер відправляє заявку на остаточну перевірку й затвердження;
  • при позитивному рішенні менеджер повторно передзвонює й запрошує позичальника в регіональний офіс, де він зможе підписати договір.

Після підписання договору кредит за паспортом вступає в дію, а позикові кошти надходять на банківську карту клієнта.

Видача кредитів за паспортом https://finx.com.ua/ru/credit-po-pasportu

Способи погашення кредиту за паспортом в FinX

Компанія FinX надає можливість погашення кредиту за паспортом без комісій і штрафів при достроковому закритті боргу. Погасити позичку можна:

Більш того, при ускладненнях погасити борг своєчасно з боку клієнта, можлива пролонгація терміну дії договору.

Переваги компанії FinX при отриманні кредиту по паспорту

Компанія FinX видає кредити за паспортом в розмірі 1000-55 556 грн. для нових позичальників. Термін погашення - до 30 місяців. 

Наша компанія має регіональні представництва по всій території України. На сьогоднішній день у нас відкрито 49 відділень в 33 містах країни, що дає нам можливість кредитувати українське населення практично без територіальних обмежень.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити