Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на 50 000 гривень

Поїздка у відпустку, купівля автомобіля або нерухомості вимагають досить серйозних фінансових вкладень: якщо власних фінансів бракує, можна взяти кредит на 50 000 гривень у компанії FinX, і не відкладати виконання мрії на потім.

Чому варто звернутися у нашу компанію?

 • Не треба надавати довідки про доходи з місця роботи.
 • Ви можете працювати як офіційно (за трудовим договором), так і неофіційно, і тимчасово.
 • Ви можете отримати позику, навіть якщо були прострочення по інших кредитах або ж ви ще жодного разу не брали кредит.
 • При отриманні грошей не треба пояснювати, куди потрібні позикові кошти і на які потреби.
 • Погашати можна швидко, просто та із зручною періодичністю виплат.
 • Можна достроково погасити кредит, а при виникненні труднощів отримати рефінансування або пролонгацію договору.

Кредит онлайн на 50 000 грн на карту: вигідні умови, безпечна послуга

Кредит онлайн на банківську карту в Україні набирає популярність — це зручно і швидко, якщо гроші потрібні терміново, а банки відмовляють або не влаштовують за рахунок довгого розгляду заявки. Щоб підвищити шанси на отримання мікрокредиту, подати заявку можна в декілька МФО та отримати рішення, не виходячи з будинку. Це заощадить і час, і звичайно гроші, які будуть витрачені на дорогу, якщо доведеться відвідувати мікрофінансові організації особисто.

Можна і зовсім не витрачати час, а відразу взяти кредит на карту на 50000 грн без відмови на сайті компанії FinX, оформивши заявку онлайн, отримавши рішення і гроші за пару годин.

Переваги компанії FinX

Пріоритет віддається постійним і добросовісним клієнтам, які при успішній співпраці з FinX можуть розраховувати на великі суми споживчих позик з упевненістю в 100% схваленні.

При цьому компанія FinX — це не лише лояльні умови, ця безліч кредитних програм з вигідними ставками, які допомагають новим клієнтам стати постійними при погашенні кредитних зобов'язань точно в строк і без прострочення.

Наприклад, для нових клієнтів доступна позика до 15000 гривень, яка оформляється на термін від 84 днів до 30 місяців. Погашаючи його, ви вже можете розраховувати на суму максимально можливого кредитного ліміту.

Серед інших переваг оформлення кредиту онлайн на 50000 гривень у компанії FinX:

 • Взяти кредит у FinX можуть громадяни, які працюють офіційно/неофіційно, домогосподарки і мами у декреті, а для студентів і пенсіонерів діють знижки.
 • Для отримання мікропозики не треба збирати кіпу документів, як у банк, а економити час, що важливо, коли гроші потрібно терміново.
 • Оформлення кредиту займає всього 20 хв., а гроші поступають на карту практично миттєво після підписання кредитного договору.
 • Великий вибір кредитних програм із вигідними процентними ставками дозволяє вибрати кращі умови кредитування.
 • За допомогою зручного онлайн-калькулятора можна заздалегідь розрахувати загальну суму позики із відсотками для усіх кредитних пропозицій компанії, і оцінити свою платоспроможність і фінансові можливості до подання заявки.
 • Різна періодичність погашення дає можливість виплачувати кредит без серйозного навантаження на бюджет.
 • Декілька способів внесення платежів забезпечують зручне погашення кредиту без комісії, а також виключають прострочення: якщо один варіант недоступний, можна скористатися іншим і бути впевненим, що гроші поступлять на рахунок вчасно.

Оформлення кредиту - безпечна фінансова послуга

Кредит в 50 тисяч гривень — сума не маленька, тому кожен клієнт хоче бути впевнений у безпеці отримання грошових коштів при оформленні кредитного договору в онлайн-режимі.

Компанія FinX може гарантувати безпеку пропонованих фінансових послуг без виключення.

 • Фінансова компанія «Кредиплюс» (торгова марка FinX) має ліцензію на надання фінансових послуг і працює строго у рамках українського законодавства, забезпечуючи своїм клієнтам усі гарантії конфіденційності персональних даних. Усі особисті дані позичальників засекречені і недоступні третім особам.
 • При оформленні кредиту онлайн на 50000 обов'язкова процедура верифікації (ідентифікації) банківської карти, проходження якої гарантує перерахування грошових коштів саме на цю карту. Крім того, процедура верифікації підтверджує, що банківська картка належить особі, на ім'я якої оформляється кредит, а це виключає будь-які шахрайські дії з боку третіх осіб.

Для позичальників, які побоюються оформляти споживчу позику онлайн, доступний і традиційний спосіб оформлення кредитних зобов'язань при особистому відвідуванні одного із відділень компанії, розташованих в 36 містах України. Єдиний нюанс: гроші не видаються готівкою, а перераховуються на банківську карту, верифіковану на місці стандартним для цієї процедури шляхом.

Ознайомитися із правовими документами, що регламентують діяльність компанії FinX, а також із правилами та умовами надання позики можна у розділі: https://finx.com.ua/ru/docs.

Як оформити кредит онлайн 50000 гривен?

Для того, щоб взяти кредит на 50000 грн, необхідно дотримуватися ряду умов, які обов'язкові для всіх клієнтів компанії, але не обтяжливі.

Серед них:

 • Кредит можуть оформити громадяни України, які досягли повноліття (18 років);
 • Українська прописка обов'язкова, але компанія FinX працює із кожним клієнтом індивідуально, оцінюючи усі можливі аспекти співпраці з клієнтом, а не тільки місце проживання і реєстрації;
 • Відсутність судимості ще одна умова, яка потрібна при оформленні;
 • Наявність діючого номера телефону, що належить позичальникові;
 • Наявність банківської карти будь-якого з банків, що діють не території України.

Щоб без проблем оформити заявку, вам треба ввести тільки особисті дані. При схваленні та отриманні позикових коштів потрібно буде вже надати дані паспорта і кода платника (ІПН) податків. Якщо кредит оформляє підприємець, який є юридичною особою, замість ІПН фізичної особи необхідно буде надати виписку з ЄДРПОУ і податкової декларації.

Терміни кредитування, процентна ставка за кредитом, рішення про видачу або про відмову у позиці приймається на основі отриманих від позичальника даних і розглядаються в індивідуальному порядку для кожного окремо взятого випадку.

Оформити кредит можна онлайн на сайті компанії FinX, скориставшись зручним сервісом подання заявки, який інтуїтивно зрозумілий і простий: важливо тільки правильно ввести особисті дані. Також оформити заявку на кредит і швидко отримати рішення можна безпосередньо у відділенні компанії, куди треба підійти особисто із необхідними для оформлення документами.

Як погасити позику?

Пріоритет роботи компанії FinX зручність клієнта. Це стосується не лише можливості швидко взяти кредит на рік на 50000 гривень, але і зручно погасити декількома способами, які виключають ризик прострочень для добросовісного клієнта.

Внесення платежів по кредиту можливе наступним чином:

 • Картою онлайн за допомогою сервісу EasyPay на сайті FinX;
 • Через особистий кабінет інтернет-банку Приват24;
 • Через термінали Приватбанку і сторонніх організацій;
 • Шляхом переказу грошей через банківське відділення.

Оплата онлайн або через термінали найшвидші варіанти погашення кредиту без додаткових комісій.

Варіант внесення платежів через банк може знадобитися, якщо інші способи не працюють або недоступні. При перекладі слід врахувати комісію, яка стягується по тарифах того банку, де робиться платіж, а також той факт, що надходження засобів на рахунок здійснюється впродовж 3 - 4 робочих днів. Щоб не допустити прострочення слід вносити платіж заздалегідь.

Усі способи погашення вказані на сторінці розділу "Погасити кредит"

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити