Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на 15 000 гривень

Плануєте велику купівлю, але весь час відкладаєте: компанія FinX пропонує кредит 15 000 грн на банківську карту без довідок про заробітну плату, без відмови, на будь-які потреби.

Мінімальний пакет документів, вигідні процентні ставки, лояльні умови та оптимальні терміни кредитування, і мрія може стати реальністю із компанією FinX без метушні, зайвого клопоту і втраченого часу. Отримати кредит 30000 грн. https://finx.com.ua/kredit-30000-grn.

Оформити позику 15 000 гривень: чому варто звернутися до FinX?

Багато хто вважає, що великий кредит 15 000 гривень можна отримати тільки у банку, і,звичайно, що перше, куди звертаються позичальники це банківська установа, і часто отримують відмову.

Мало хто може пояснити причини відмови, оскільки банківські установи не розголошують подібну інформацію, але можна відштовхуватися від досвіду інших позичальників і умов кредитування у банку. Для отримання кредиту у банку треба мати офіційне джерело доходу, незаплямовану кредитну історію, а в окремих випадках надати забезпечення по кредиту (запоруку або поручителів). Не кожен позичальник потрапляє під ці умови кредитування.

Вихід тільки один знайти мікрофінансову організацію, яка не вимагає кіпи документів, довідок про доходи, забезпечення і пропонує прийнятні терміни кредитування. І тут теж заковика. Більшість МФО видають позики на недовгі терміни: максимум на 1 місяць, в окремих випадках програма кредитування може бути розрахована на більш тривалі періоди часу.

Чому варто звернутися у FinX?

Компанія FinX одна із небагатьох фінансових організацій в Україні, яка пропонує триваліші терміни кредитування (від 84 днів до 30 місяців) для усіх кредитних пропозицій. Терміни встановлюються індивідуально для кожного клієнта, залежать від суми кредиту, кредитної програми, репутації клієнта у компанії.

Навіть, якщо ви новий клієнт, ми розглядаємо всі заявки, і у будь-якому разі, у вас є можливість оформити споживчу позику 15000 гривень на банківську карту без відмови і погашати позику платежами без сильного навантаження на бюджет.

Серед інших переваг співпраці з FinX:

 • Широке охоплення кредитної аудиторії отримати кредит можуть офіційно/неофіційно громадяни, які працюють, пенсіонери, студенти, мами у декреті;
 • Всього два документи для оформлення кредиту паспорт та ІПН;
 • Вік від 18 років;
 • Широкий вибір кредитних програм.

Що треба для оформлення кредиту на 15 000 гривень?

Для того, щоб узяти кредит 15 000 грн у компанії FinX, позичальник має бути повнолітнім громадянином України, у якого є офіційне або неофіційне джерело доходу (без необхідності його підтвердження).

Кредити видаються громадянам, які здатні дотримуватися умов кредитного договору і термінів погашення споживчої позики. Щоб оцінити свою платоспроможність, можна розрахувати параметри позики та отримати попередню суму із відсотками по позиці за допомогою онлайн-калькулятора на сайті компанії.

 • Якщо гроші потрібні терміново, ви можете продовжити оформлення позики онлайн на сайті: для цього треба заповнити анкету і відправити її на розгляд.
 • Оформити позику можна у відділенні компанії FinX у своєму місті: досить підійти в офіс, де менеджер, оформити заявку і кредитний договір при позитивному рішенні.
 • Отримати попереднє рішення по кредиту по телефону.

Для того, щоб отримати позику 15 000 на рік при схваленні заявки, треба підійти в офіс компанії, і надати ці паспорти та ІПН (для підприємців виписку з Єдиного реєстру і декларації). У вас має бути діюча банківська картка, на яку будуть перераховані гроші.

Як погасити кредит?

Головний пріоритет компанії FinX - взаємовигідна співпраця. Це означає, що компанія пропонує вигідні для клієнта способи погашення, швидко і без зайвих переплат, тобто без комісії.

Доступні способи внесення платежів :

 • Оплата карткою онлайн на сайті компанії;
 • Внесення готівки або карткою через термінали Приватбанку і сторонніх компаній;
 • Через особистий кабінет (інтернет-банкінг) Приват24;
 • Шляхом перекладу платежу через відділення банку України.

Останній варіант погашення кредиту вимагає оплати комісії, яка встановлюється по тарифах банку, де робитися переклад. Цей спосіб можна використати, як запасний варіант, коли інші способи оплати не працюють або недоступні. Важливо тільки вносити платіж заздалегідь, щоб не було прострочення із-за тривалої обробки платежу.

Вивчити можливі способи оплати кредиту можна на сайті компанії FinX у розділі "Погасити кредит".

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.882,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити