Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит з простроченням

Якщо терміново потрібно закрити платіж за поточним кредитом, і вже утворилася просрочка: в компанії FinX можна взяти кредит боржникам з простроченням онлайн на банківську картку.

Як відомо, кредит у банку видається громадянам, які пройшли ретельну перевірку системи безпеки банківської установи, в тому числі і на наявність порушень кредитних зобов'язань. Всі порушення і погана КІ фіксуються в Бюро кредитних історій, де зібрані повні відомості про поточні та минулі позики. І якщо прострочення були або є, сподіватися на лояльність банку не доводиться.

Вирішити проблему прострочення можна, якщо звернутися до мікрофінансової організації, більш лояльний до позичальників сектор кредитування населення, де можна взяти позику на покриття наявних прострочених боргів.

Позика з простроченням: як отримати у FinX?

Економічна криза, складні життєві ситуації, нестабільне фінансове становище через хворобу або звільнення за скороченням штатів, аж ось – платоспроможний колись клієнт банку допускає прострочення і відразу ж переводиться до статусу неблагонадійного. Прострочення можуть утворитися не тільки за банківськими кредитами, а й за іншими борговими зобов'язаннями, наприклад, узятим в МФО або МФК.

Ситуація складна, але де взяти грошей, щоб погасити борги, що утворилися? Фінансова компанія FinX стане вашим надійним фінансовим партнером і помічником у складній життєвій ситуації.

Залиште заявку на позику з простроченням, вона буде розглянута в будь-якому випадку, і якщо у вас немає поточних непогашених кредитних зобов'язань в нашій компанії – відсоток схвалення за заявкою досить високий.

Переваги отримання кредиту з простроченням в FinX

Фінансова компанія FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс») – експерт у сфері споживчого кредитування фізичних і юридичних осіб. За час роботи на ринку фінансових послуг, компанія зуміла створити свій власний підхід до кредитних відносин з новими і постійними клієнтами, формуючи оптимально лояльні умови отримання споживчих позик для всіх категорій громадян України, в незалежності від статусу.

Отримати кредит з простроченням в Україні без відмови можуть, як офіційно працюючі громадяни, так і неофіційно працевлаштовані або тимчасово безробітні, не відмовлять в FinX студентам і пенсіонерам, мамам в декреті і домогосподаркам.

Серед основних переваг кредитування в FinX:

 • Мінімум документів для оформлення позики – не потрібні довідки про доходи, застава та поручителі, тільки паспорт і ІПН;
 • Відсутність доскональних перевірок платоспроможності клієнта та його кредитної історії;
 • Швидке оформлення та отримання позики – всього 20 хвилин на оформлення і пара годин на отримання кредиту на картку;
 • Мінімальний кредитний ліміт від 1000 грн на термін у 84 дні з подальшим збільшенням суми до 55 556 грн. на термін до 1,5 років при своєчасному обслуговуванні поточних зобов'язань;
 • Можливість пролонгації кредитного договору, коли немає можливості віддати всю позику відразу – максимальне зниження ризику прострочень за поточною позикою;
 • Дострокове погашення споживчої позики без прихованих відсотків, комісій та штрафів.

Як оформити кредит боржникам з простроченням в FinX?

Основні пріоритети в роботі компанії FinX – це оперативність оформлення позик + оптимальна зручність отримання кредиту, коли гроші потрібні терміново.

Для отримання мікропозики є кілька способів:

 • Онлайн через сайт компанії FinX;
 • При особистому відвідуванні офісу компанії в одному з міст України;
 • За телефоном гарячої лінії, де можна подати заявку, отримати попереднє рішення і звернутися до найближчого офісу для оформлення кредиту при схваленні.

Оформлення позики онлайн на картку – швидко і просто

Зручно і просто оформити кредит онлайн на картку з простроченням на сайті компанії FinX, де пропонується онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна попередньо розрахувати загальну суму мікрокредиту з відсотками, виходячи з суми і кількості платежів.

Також сервіс дозволяє визначити найбільш зручну для себе періодичність виплат – щотижня, раз на 14 днів або раз на місяць. Такий підхід до погашення кредитних зобов'язань знижує ризик прострочень для клієнта, дозволяючи вносити платежі невеликими сумами.

Після розрахунку параметрів позики залишиться тільки:

 • Заповнити анкету і відправити заявку;
 • Дочекатися дзвінка менеджера для узгодження умов;
 • Передати персональні дані паспорта та ІПН;
 • Пройти верифікацію банківської картки;
 • Дочекатися рішення і підписати кредитний договір.

Гроші перераховуються на картку клієнта моментально. Затримки бувають рідко, але можуть бути обумовлені регламентом банку, що обслуговує картку.

Подати заявку особисто в FinX

Ті клієнти, яким звичні традиційні способи оформлення кредитних зобов'язань, можуть отримати мікропозику з простроченням у відділенні компанії FinX.

Всього на території України діє быльше 49 відділеннь, що  розташовані в 33 містах, а це широкі можливості для отримання кредиту без територіальної прив'язки.

Дізнатися адреси, години роботи і контактні телефони відділення FinX можна на сайті в розділі «Наші офіси».

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.882,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити