Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Кредит військовослужбовцям

Споживчі кредити сьогодні дуже актуальні серед українських військовослужбовців, й тому є об'єктивні причини. Позика дає можливість оперативно вирішити проблему нестачі грошей, а досить високий рівень доходів військових дозволяє своєчасно закрити борг. Проте, взяти кредит військовослужбовцям вдається не завжди. Багато фінансових установ відмовляються кредитувати учасників боїв з цілком зрозумілих причин. Особливо це стосується видачі довгострокових позик позичальникам, службовцям за контрактом.

Як отримати кредит військовослужбовцю?

Так склалося, що робота військового в Україні у наш час пов'язана з прямою загрозою для його життя й здоров'я. Незважаючи на досить високі доходи військовослужбовців, банки часто відмовляють даній категорії населення у видачі кредитів.

Причина такої позиції базується на 2-х факторах. По-перше, підвищений ризик, пов'язаний з можливою участю клієнта в прямих бойових діях. По-друге, тимчасовий статус працевлаштування контрактників.

Таким чином, захисники Батьківщини стали мимовільними заручниками своєї ж служби. Виникає питання, що робити? На щастя, ця дилема швидко знайшла свою розв'язку.

На допомогу військовослужбовцям прийшли мікрофінансові організації (МФО), що надають кредитні послуги на однаково вигідних умовах практично усім категоріям позичальників.

Сьогодні МФО - єдиний вірний спосіб взяти позику військовослужбовцям, причому зробити це максимально швидко й зручно. Отримати мікропозику https://finx.com.ua/mikrozajm.

Умови отримання кредиту для військових у FinX

Компанія FinX видає споживчі кредити (мікрокредити) в режимі онлайн на банківську карту. Цією послугою може скористатися будь-який повнолітній громадянин України, в тому числі військовослужбовець.

Якщо Ви – військовослужбовець на контракті й потребуєте додатковий дохід, ми пропонуємо взяти зручний кредит від компанії FinX. Для цього знадобляться тільки особисті документи, що підтверджують повноліття й українське громадянство, а саме:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код (ІПН).

Ми не вимагаємо від наших позичальників довідок про доходи, поручителів й передачі майна у заставу. Навіть якщо наш клієнт - військовослужбовець, який бере участь у бойових діях, йому не доведеться закладати будинок, щоб взяти кредит. Умови залишаються незмінними для всіх категорій населення, будь це військовий або домогосподарка.

Оформити кредит можна на сайті компанії, заповнивши заявку й підтвердивши її умови у телефонній розмові з менеджером. Після підписання договору у найближчому офісі FinX гроші надійдуть на карту військовослужбовця.

Переваги кредитування в FinX для військовослужбовців

Онлайн сервіс FinX постарався створити оптимальні умови для кредитування військовослужбовців. У нас можна замовляти кредити сумою до 55 556 грн., на термін до 30 місяців. 

Наша компанія має 58 регіональних відділень у 38 містах України. Тільки в Києві працюють 5 офісів, по 3 представництва є в Одесі, Харкові та Львові. Це спрощує процес взаємодії, роблячи можливим отримати позику практично в будь-якому регіоні країни.

Ми не беремо комісій за дострокове погашення кредиту. Погасити борг за позикою можна через інтернет-банкінг або у відділенні банку, що обслуговує карту. Також це зручно зробити в розділі https://finx.com.ua/repay на сайті компанії.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити