Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Гроші терміново

Життя сповнене неприємних сюрпризів і часто вони пов'язані з фінансовою скрутою. Брак зароблених грошей змушує періодично займати у друзів/родичів або користуватися послугами кредитування. Особливо актуальний терміновий кредит, коли необхідно отримати позику протягом одного дня. Онлайн-кредитування (мікрокредит) заповнило прогалину в системі фінансових послуг нашої країни, дозволяючи рядовому українцеві швидко вирішувати проблему нестачі фінансів і надаючи гроші в терміновому порядку практично будь-кому. 

Де взяти гроші терміново?

Більшість людей намагаються зайняти гроші у рідних або друзів, якщо виникає така необхідність. Але іноді такої можливості просто немає.

Тоді на допомогу приходять кредитні організації, які здійснюють фінансування у борг. Серед таких в Україні діють:

  1. Банки

Банківський кредит - не найвигідніший з точки зору швидкості і сервісу. Це точно не термінова позика, оскільки численні умови, вимога поручителя або навіть застави роблять процедуру видачі тривалою.

  1. Ломбарди

Ломбарди надають гроші в кредит виключно під заставу. Якщо позичальник має потребу у великій сумі і готовий почекати, ломбард - нормальне рішення. Але тільки не для отримання термінового кредиту.

  1. МФО

З точки зору швидкості і зручності  мікрокредити від МФО - еталон ніші. Приватні небанківські організації дозволяють брати гроші в кредит онлайн  через онлайн-сервіс, що означає оперативність і зручність отримання суми. МФО гарантують гнучкий підхід і високу лояльність по відношенню до клієнта, що дає великі вигоди як кредитору, так і позичальнику.

Переваги та особливості термінового кредиту

Фінансові компанії надають послугу «термінові гроші» в режимі онлайн, через інтернет, на карту банку і під мінімальні вимоги.

Для того щоб претендувати на отримання кредиту до зарплати, необхідно всього лише бути повнолітнім громадянином України, а також мати на руках паспорт, ІПН.

МФО ніколи не перевіряють цільове використання позики. Гроші можна витрачати навіть на погашення іншого кредиту. Послугою можуть скористатися - студент (від 18 років), пенсіонер, безробітний і навіть людина із зіпсованою кредитною історією.

Швидкість оформлення й отримання грошей становить менше півгодини. Кредит МФО по праву вважається найшвидшим й надійним. Тільки мікрокредит можна назвати по-справжньому строковою позикою.

Термінові гроші прямо сьогодні від FinX

Компанія FinX надає кредити сумою до 55 556 грн. для нових позичальників. 

Термін дії договору становить мінімум 84 дні, максимум 30 місяців. Ми стягуємо набагато меншу оплату послуг в порівнянні з банківським кредитуванням. Сплатити борг можна в будь-якому відділенні банку або терміналі.

Процедура отримання кредиту дозволяє взяти гроші в терміновому порядку. Для оформлення зайдіть на наш сайт, виберіть умови кредитування на калькуляторі й заповніть анкету. На все витрачається не більше 15 хвилин.

Не менш швидко можна отримати позику в режимі телефону або у відділенні, якщо у вас виникли труднощі при оформленні онлайн. У нас більше 30 відділень по всій країні й цілих 5 в Києві.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити