Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Мікропозика

Програма мікрокредитування має великий попит серед Українців і це не дивно. Програма розрахована на невелику суму кредиту строком до 168 днів, з умовою швидкого отримання грошей.

Наразі оформити може кожен онлайн кредит кому терміново потрібні гроші до зарплати.

Це чудова можливість отримати позику на банківську карту, навіть за умови відсутності довідки про доходи та позитивного кредитного статусу. На виключно вигідних умовах (швидко + онлайн), а головне - надійно та без відмови

Що таке мікропозика?

Мікропозика (гроші до зарплати, кредит на карту банка, онлайн-кредит) – це фінансова послуга у вигляді позики нецільового типу, який надають МФО у форматі споживчого кредиту.

Насправді між мікропозикою і споживчим кредитом є вагома різниця – мікрокредит не передбачає контролю цільового використання позикових коштів, що є лише однією з переваг даного продукту.

Серед головних переваг мікропозики як послуги, яку надають мікрокредитні фінустанови та агенції, найбільш вагомими є:

 • Оперативність – досвідчений користувач ПК здатен оформити позику протягом 20-30 хв. А загальний час від початку реєстрації на сервісі до зарахування грошей на карту становить максимум кілька годин.
 • Мінімальні вимоги отримати мікропозику можна, маючи при собі лише особисті документи (індивідуальний податковий номер (ІПН) + паспорт).
 • Онлайн оформлення – завдяки програмі мікрокредитування кожен, хто бажає оформити швидкий кредит, може це зробити через інтернет в режимі онлайн (умовно кажучи, вдома з чашкою кави).
 • Програма лояльності – передбачає можливість отримання позики для погашення поточної заборгованості (в рамках реструктуризації боргу).

Ще відмітимо таку важливу особливість в процедурі отримання мікропозики, як обов'язковість очного знайомства між кредитором та позичальником. Це робить співробітництво безпечнішим та виключає можливі махінації з персональними даними з боку зловмисників.

Умови отримання мікропозик

Головною причиною популярності мікрокредиту є доступність послуги та високий відсоток ухвалень з боку кредитних компаній. Справді, завдяки діяльності МФО швидкі позики на банківську карту стали загальнодоступними та увійшли в повсякдення українців.

Для оформлення мікропозики необхідно відповідати наступним умовам:

 • бути повнолітнім (від 18 років);
 • мати українське громадянство;
 • мати при собі паспорт + ІПН;
 • мати карту банка (що є резидентом).

Процедура оформлення є інтуїтивно зрозумілою та відбувається в режимі онлайн на сайті МФО. Для цього потрібно вибрати умови кредитування за допомогою калькулятора, після чого пройти реєстрацію на сервісі.

Під час реєстрації необхідно вказати особисті дані (паспорт, ІПН, реквізити карти), надіслати заявку на сервіс, після чого вам двічі зателефонує представник FinX (перший раз – для підтвердження запиту, вдруге – повідомити відповідь).

Якщо кредит затверджено, позичальника запросять відвідати найближче до нього представництво компанії. Після підписання договору гроші будуть зараховані на банківську картку.

Переваги оформлення мікропозик в FinX

Кредитна компанія FinX є класичним МФО. Ми працюємо в рамках програми мікрокредитування, відповідно надаємо мікропозики сумою від 1000 грн до 7000 грн, строком до 168 днів, в режимі онлайн.

Основні переваги оформлення позики від компанії FinX:

 • ми не вимагаємо від наших клієнтів довідок про доходи, поручителів та застав;
 • не перевіряємо вашу кредитну історію;
 • мережа відділень нараховує понад 30 офісів в усіх великих містах України (лише в Києві їх 4);
 • з нами можна розрахуватися будь-яким зручним способом (сайт, банк, термінал), в тому числі достроково (без штрафів та пені).

Компанія гарантує прозорі та чесні умови співробітництва (ніяких передплат та прихованих комісій), а також дієву програму лояльності (можливість пролонгації договору, якщо у вас виникли фінансові труднощі).

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.882,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити