Увійти взяти
кредит

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Мікропозика

Незважаючи на те, що кредитування в Україні існує дуже давно, послуга мікропозик з'явилася відносно недавно, років 5 тому. Цей короткий період став переломним, змінивши стан справ в ніші кредитних відносин. Сьогодні практично кожен може отримати кредит онлайн на вигідних умовах, з зарахуванням на банківську карту, надійно і без відмови. Мікрофінансові організації (МФО) працюють в цілодобовому режимі, надаючи «кредити до зарплати» як в стандартному споживчому вигляді, так і в форматі перекредитації.

Що таке мікропозика?

Мікропозикою називають кредити на невелику суму, що видаються МФО на нетривалий термін. Мікрокредити відомі своїми низькими вимогами до позичальника, а також віддаленістю і швидкістю процесу видачі.

Підсумувавши вищесказане, можна відзначити основні риси і особливості мікропозик, характерні для всіх мікрокредитних фінустанов та агенцій.

  1. Швидкість

Час, необхідний для отримання мікропозик становить максимум 20 хвилин. Зазвичай від моменту відвідування сервісу до зарахування коштів на банківську картку проходить не більше 10-15 хвилин. Вплинути на оперативність зарахування може тільки регламент банку, що обслуговує карту.

  1. Мінімум умов

Для отримання позики досить мати при собі лише паспорт та ІПН.

  1. Онлайн

Процес оформлення і отримання мікрокредиту відбувається в режимі онлайн. Кожен більш-менш досвідчений користувач PC здатний оформити швидку позику самостійно через інтернет.

  1. Послуга реструктуризації боргу

Багато МФО згодні кредитувати клієнтів в рамках перекредитування. Це означає можливість отримання мікропозик з метою погашення поточних заборгованостей перед іншими кредиторами (банками, іншими МФО).

Умови отримання мікропозик

Доступність швидких позик стала головною причиною їх популярності. Мікрокредитні компанії готові надати швидкі позики будь-якому охочому в рамках споживчого кредитування і кредитного рефінансування.

Для оформлення мікрокредиту слід відповідати таким вимогам:

  • бути повнолітнім громадянином України;
  • мати при собі паспорт, ІПН і карту банку-резидента.

Для отримання мікропозик слід пройти процедуру заповнення заявки на сайті МФО. Потрібно ввести особисті дані в анкету (для верифікації). Після відправки заявки і підписання договору гроші будуть зараховані на картковий рахунок.

Переваги оформлення мікропозик в FinX

Компанія FinX завжди готова зробити вам пропозицію, від якої важко відмовитися. Ми видаємо класичні мікропозики сумою від 2 000 до 30 000 грн., строком від 60 днів до 19 місяців.

Позики видаються на виключно вигідних умовах. Ми не вимагаємо довідок про доходи, нам не потрібні поручителі і тим більше застава. Ми готові рефінансувати ваші старі заборгованості, оскільки не вимагаємо звіту про цільове використання позикових коштів і не відстежуємо прострочення.

Ми також дозволяємо розплатитися із заборгованістю в достроковому режимі. Погашення здійснюється через термінал або в будь-якому відділенні банку, що обслуговує карту.

Мікропозику можна отримати онлайн або в будь-якому відділенні FinX, якщо вам потрібна допомога. Ми маємо представництво в Києві і багатьох інших регіонах України.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка 168% розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити