Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Програма «Пенсійний»

Умови кредитування по програмі ПЕНСІЙНИЙ:

Конкретні умови кредитування в межах програми, в т.ч. загальна вартість в кредиту, визначаються для кожного позичальника індивідуально.(Детальніше)

Фінансовий ринок України сьогодні переживає сплеск активності в сфері кредитування фізичних осіб. Найбільший відсоток видач спостерігається в сегменті 25-50 років, найменший - нижче 21 й вище 60. Що стосується кредитування пенсіонерів, отримати кредит в похилому віці стає все важче, причому важче з кожним новим роком. При цьому споживчий попит з боку пенсіонерів щодо кредитів досить великий й значно перевищує пропозицію. Кредит без офіційного працевлаштування https://finx.com.ua/credit-bez-oficialnogo-trydoystroistva.

Життя пенсіонерів у розрізі фінансів

Не секрет, що пенсіонери - найбільш малозабезпечена категорія населення. Люди похилого віку після 60 змушені жити на «казенні гроші», яких завжди не вистачає. Фінансове підживлення у вигляді позики стало б хорошим виходом з ситуації, що склалася.

Падіння гривні боляче вдарило по гаманцях українських громадян, зробивши питання отримання кредиту особливо важливим. Але вимоги багатьох фінустанов йдуть врозріз з фінансовими можливостями й віковим фактором людей похилого віку. Труднощі не відчувають тільки ті, хто продовжують працювати.

Банки неохоче кредитують представників старшого покоління. Основна причина криється у тому, що видача грошей пенсіонерам - це підвищений ризик для кредитуючого боку. Поважний вік, неміцне здоров'я, невеликий місячний дохід - все це фактори, які роблять літню людину ризикованим клієнтом для банку.

В результаті виникає логічне запитання - як пенсіонерам отримати кредит? Саме час дати на нього відповідь.

Як взяти кредит пенсіонеру?

Єдиним вірним рішенням стане скористатися послугами мікрофінансових організацій (МФО). Класичним представником цієї ніші є компанія FinX, що надає онлайн кредити для всіх категорій населення, без вікового цензу.

Умови кредитування досить лаконічні. Позичальник повинен мати при собі з документів:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний номер платника податків (ІПН).

При видачі кредитів пенсіонерам ми не вимагаємо довідок про доходи, поручительств й застав. Оформити позику можна самостійно в режимі онлайн, або скористатися допомогою менеджера.

Для оформлення кредиту через інтернет потрібно зробити наступні дії. На сайті компанії є калькулятор, що дозволяє обрати суму, термін й кількість платежів.

Далі необхідно заповнити анкету, вказавши особисті дані й дані банківської картки. З цим завданням запросто впорається пенсіонер, який хоча б зрідка користується інтернетом.

Після відправки заявки потрібно почекати близько 20 хвилин. В цей час з Вами зв'яжеться наш менеджер й після підтвердження умов заявка піде на розгляд. Після підписання договору в офісі компанії кредит буде зарахований на карту позичальника.

Переваги кредитування FinX для пенсіонерів

Наша компанія широко представлена ​​в Україні. Завдяки наявності 62 регіональних відділень в 34 містах ми готові кредитувати населення практично без територіальних обмежень.

Для пенсіонерів, які мають проблеми у роботі з комп'ютером, ми надаємо допомогу у оформленні кредиту в режимі телефону або в офісі.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити