Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Кредит безробітним

На жаль, безробіття в Україні зростає набагато швидше, ніж доходи населення. Полегшує цей факт лише те, що основний відсоток офіційних безробітних - люди, що працюють неофіційно. Невигідність такого становища полягає в тому, що немає ніякої можливості підтвердити свою платоспроможність при бажанні отримати кредит. Для більшості банків людина без офіційного працевлаштування - безробітна, а в банківській сфері цей статус не дозволяє претендувати навіть на отримання споживчого кредиту. Отримати кредит на сайті FinX.

Чи може безробітний взяти кредит?

На щастя, на сьогоднішній день є ніша, здатна задовольнити потребу найбільш незахищених верств населення. Таким сегментом виступають швидкі онлайн кредити на карту банку. Кредитування людей, що працюють без оформлення й безробітних - відносно молода послуга, що з'явилася в сфері фінансових інвестицій всього пару років тому.

Наявність такої матеріальної допомоги на вітчизняному ринку кредитування не варто недооцінювати. З огляду на високу затіненість економіки й горезвісні «зарплати в конвертах», можливість отримати кредит для безробітних без довідок про доходи - «паличка-виручалочка» для великого числа українських громадян.

Де краще брати кредит безробітному? Процедура отримання в FinX

Вибір між банківським кредитуванням й позикою в МФО - питання риторичне. Якщо позичальник не готовий показати документи, що підтверджують офіційні доходи, в банк за кредитом йому можна навіть не звертатися.

Інша справа МФО. Приклад компанії FinX показує, що кредитування безробітних і неофіційно працюючих громадян - не тільки реальна, але й цілком зручна послуга, яку можна оформити навіть вдома.

Як кредитор, компанія FinX вимагає від своїх клієнтів мінімальний пакет документів. Для оформлення кредиту для безробітних необхідно мати при собі лише паспорт та ІПН.

Процедура оформлення кредиту для безробітних виглядає наступним чином:

  • вибір суми й терміну погашення;
  • заповнення анкети та надсилання на розгляд;
  • дзвінок менеджера для уточнення деталей;
  • верифікація даних з видачею результату «так/ні»;
  • в разі «так» - дзвінок менеджера із запрошенням відвідати регіональний офіс для підписання договору.

Після підписання кредитного договору позикові кошти надходять на карту банку.

Переваги компанії FinX

Компанія FinX надає споживчі кредити для безробітних сумою до 50 556 грнивень на карту банку, на термін до 1,5 року і з процедурою онлайн оформлення.

Заявка на оформлення позики для безробітних відправляється через інтернет, а отримати гроші можна після підписання договору в найближчому регіональному відділенні нашої компанії. На сьогоднішній день ми маємо 58 регіональних центрів в 38 містах України.

Ми намагаємося не ускладнювати життя нашим клієнтам, а тому готові надати кредит безробітним й працюючим неофіційно без документальних волокит та організаційних зволікань.

Закрити позику можна в розділі «Погасити кредит», а також в будь-якому зручному терміналі або відділенні банку.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити