Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит для малого бізнесу

Слідом за модернізацією споживчих кредитів п'ятирічної давності, динаміка розвитку торкнулася, нарешті, настільки важливої ніші, як кредитування малого і середнього бізнесу. Більшість дрібних підприємств потребують періодичних вкладень коштів, при цьому не завжди зручно висмикувати гроші з обороту. Набагато вигідніше і надійніше взяти кредит, який успішний підприємець легко погасить протягом визначеного терміну. Саме з цією метою компанія FinX створила нову кредитну програму під назвою «кредит для малого бізнесу».

Де взяти гроші для малого бізнесу

При необхідності фінансового підживлення для свого малого бізнесу підприємець звертається до фінансових установ, здатних дати гроші в борг. Ще недавно вибір обмежувався лише банківською сферою.

До плюсів отримання кредиту в банку можна віднести великі кредитні ліміти і можливість взяти позику у валюті. Однак для малого бізнесу ці фактори незначні. Фізособа підприємець часто потребує невеликих сум: 10-30 тис. грн. для покупки товару або будь-яких основних засобів. Для неї головне швидкість отримання грошей і гарантії їх отримання.

З цією метою МФО розширили свою програму мікрокредитування, створивши спеціальну послугу «кредит для малого бізнесу», що дозволяє давати гроші в борг без тяганини, застав і поручителів. Отримати кредит без перевірок https://finx.com.ua/credit-bez-proverok.

Кредити для малого бізнесу

Положення фінансової системи України станом на сьогодні передбачає необхідність підтримки малого бізнесу як основи життєздатності самої системи і наповнення бюджету зокрема.

Компанія FinX давно практикує надання споживчих кредитів для всіх верств населення, включаючи студентів, військовослужбовців, пенсіонерів, безробітних та працюючих неофіційно.

Сьогодні ми створили новий фінансовий продукт, що дозволяє нам видавати кредити для малого бізнесу. В цілому це той же швидкий і надійний «позика без відмови», який можна оформити в режимі онлайн на банківську картку, тільки трохи видозмінений щодо документальних вимог.

Умови оформлення кредиту для малого бізнесу

Видача кредиту відбувається в найближчому для клієнта регіональному відділенні FinX. Подати заявку і оформити позику можна в режимі онлайн. Для цього позичальник повинен бути повнолітнім і мати на руках такі документи:

  • український паспорт;
  • ІПН;
  • річну податкову декларацію.

Процедура оформлення кредиту для малого бізнесу включає вибір умов кредитування на калькуляторі (сума, термін, періодичність) і відправку заяви на розгляд.

У випадку погодження заявки менеджер запросить вас у найближчий офіс FinX для підписання договору, після чого ви зможете отримати свої гроші на банківську картку.

Кредити під малий бізнес від FinX

Якщо Вам потрібен терміновий кредит на розвиток малого бізнесу, компанія FinX надає можливість оформити позику в найкоротший термін і отримати на карту банку суму до 55 556 грн.

Серед переваг кредитування малого бізнесу від FinX хотілося б відзначити:

  • онлайн режим подачі заявки;
  • наявність великої регіональної мережі (49 відділень в 33 містах країни);
  • мінімальні документальні вимоги;
  • відсутність комісій при достроковому погашенні боргу.

Ми надаємо експрес позики для підприємців на виключно вигідних умовах. Компанія FinX цінує час наших клієнтів, гарантуючи процедуру кредитування, не відвідуючи відділення банку до остаточного рішення з боку верифікатора.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити