Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Кредит на бізнес з нуля

Почати свій бізнес - мрія багатьох в Україні. Приватне підприємство надає фінансову свободу, адже підприємець нікому не підпорядковується і сам контролює динаміку своєї прибутковості. Однак на відкриття справи з нуля необхідні вагомі капіталовкладення. Часто грошей не вистачає і доводиться брати кредит. Компанія FinX надає кредити на відкриття бізнесу з нуля, що дозволяє всім бажаючим почати свій самостійний шлях підприємця. Оформити кредит ви можете у FinX https://finx.com.ua/.

Кредит на відкриття бізнесу з нуля

Починати з нуля завжди складно. Створення навіть малого бізнесу вимагає чималих коштів. Наприклад, для того щоб поставити і ввести в експлуатацію магазин, необхідні гроші на зведення конструкції, покупку інвентарю, холодильного обладнання, закупівлю товару і не тільки.

Часто не вистачає зовсім трохи, тих же 10-20 тис. грн., щоб запустити справу до певного терміну. Тут на виручку приходить послуга «кредит на відкриття бізнесу з нуля». Однак далеко не всі фінансові установи готові надати гроші на подібний старт. Адже початок з нуля завжди таїть певні ризики, як для самого бізнесмена, так і для його кредитора.

Де взяти гроші на відкриття бізнесу?

Раніше при відкритті справи з нуля більшість підприємців-початківців змушені були звертатися за допомогою до заможних знайомих. Банки неохоче кредитують подібні заходи, вважаючи за краще видавати позики більш надійним клієнтам.

Фактично, єдиною можливістю отримати 15-30 тис. грн. на підприємницький стартап є кредит на відкриття бізнесу з нуля від МФО. Фінансові компанії зовсім недавно запустили нову кредитну програму, яка передбачає підтримку малого підприємництва.

Умови отримання кредиту на відкриття бізнесу

Компанія FinX виявилася в числі піонерів нової послуги «кредит на відкриття бізнесу з нуля». Сьогодні наша організація надає підприємницькі позики на умовах звичайних споживчих кредитів.

Скористатися цією послугою може будь-який повнолітній громадянин України, готовий надати:

  • паспорт, який підтверджує громадянство та вік від 18;
  • ідентифікаційний номер платника податків.

Маючи на руках зазначені документи, можна приступати до оформлення кредиту. Для цього на сайті FinX слід вибрати умови кредитування, заповнити анкету, відправити заявку і дочекатися кінця верифікації (не більше 20 хвилин).

При позитивному рішенні з вами зв'яжеться менеджер, в найближчому регіональному офісі укладається договір, після чого гроші падають на карту банку позичальника. Так відбувається отримання кредиту на відкриття бізнесу з нуля.

Переваги кредитування в FinX

Ви хочете почати свій бізнес, але у вас не вистачає стартового капіталу, а банки відмовляються вас кредитувати? Компанія FinX надає кредити на відкриття бізнесу з нуля на вигідних умовах.

У нас можна взяти підприємницьку позику на суму до 50 тис. грн.

Ми пропонуємо кредити на відкриття бізнесу з нуля на термін до 1,5 року. Серед переваг компанії FinX - швидкість оформлення позики, онлайн режим подачі заявки, наявність 57 регіональних відділень в 37 містах країни, можливість пролонгації терміну дії договору.

Погасити кредит можна будь-яким зручним способом - зробити оплату в терміналі або банку, що обслуговує картку, а також на сайті компанії у відповідному розділі https://finx.com.ua/repay.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити