Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит без поручителів

Якщо вам терміново потрібна невелика сума грошей в борг: компанія FinX пропонує взяти кредит без поручителів на картку – швидко, без відмови і зайвих питань.

Неофіційний заробіток – це зарплата в конверті, сезонні роботи, фріланс, тимчасова робота без оформлення договору. В цьому випадку чекати лояльності від банку не доводиться, не допоможе ні заставне забезпечення, ні поручительство третіх осіб – немає офіційного джерела доходу, немає і кредиту.

Що робити в такій ситуації? Залишається один, але реальний вихід з положення – оформляти мікрокредити (споживчі позики) в МФО, які не проводять доскональних перевірок фінансової спроможності, і кредитують без довідок про заробіток, застави та поручителів.

Кредит онлайн на картку без поручителів в FinX: чому вигідно?

Фінансова компанія FinX займається кредитуванням фізичних осіб «до зарплати» і видає кредити онлайн на картку без поручителів для підприємців в рамках програми «споживчий кредит на розвиток бізнесу. Взяти кредит без поруки можуть навіть ті громадяни, у кого є хороша ідея бізнесу, але немає можливості для її реалізації.

Лояльні умови кредитування, мінімальні вимоги до позичальника і мінімум документів для оформлення мікропозик істотно розширюють кредитну аудиторію клієнтів компанії. Оформлення споживчої позики без поручительства є для наступних категорій позичальників:

 • Офіційно та неофіційно працюючі громадяни;
 • Самозайняті і тимчасово безробітні;
 • Студенти і пенсіонери;
 • Мами у декретній відпустці і домогосподарки;
 • Позичальники з низьким кредитним рейтингом і простроченням.

Компанія FinX видає позики без поручителів на будь-які потреби, не вимагаючи підтвердження цільового використання кредитних коштів. Крім того, для всіх клієнтів є дострокове погашення без прихованих відсотків та штрафів + пролонгація кредитного договору.

Умови кредитування

 • При першому зверненні, мінімальний діючий кредитний ліміт становить від 1000 до 55000 грн на термін від 84 днів до 30 місяців.
 • Для студентів і пенсіонерів діють знижки.

Все вигідні пропозиції FinX зібрані на головній сторінці сайту, але ви в будь-який момент можете зателефонувати і уточнити інформацію про відсоткові ставки, програмами лояльності, знижки, терміни та умови кредитування.

Як подати заявку на кредит без поручителів?

Для подачі заявки є два способи: онлайн через сервіс FinX і при особистому відвідуванні офісу компанії.

Всього в Україні працює 49 відділеннь компанії, розташованих у 33 містах, але оформлення кредиту онлайн дає можливість отримати мікропозику без географічної прив'язки до конкретного міста. Крім того – це гарна економія часу, оскільки оформити мікрокредит можна за 20 хвилин, а отримати гроші на картку протягом пари годин, і навіть не виходячи з дому.

Все, що потрібно для оформлення заявки на мікропозику без поручителів в режимі онлайн – це зайти на сайт FinX, за допомогою калькулятора розрахувати параметри позики і заповнити анкету. На номер телефону, вказаний в анкеті, зателефонує менеджер, щоб підтвердити заявку і узгодити умови кредитування. Далі залишиться надати персональні дані, пройти верифікацію банківської картки, отримати рішення по заявці і підписати договір.

Що потрібно для оформлення мікропозики без поручителів у FinX?

Для того щоб отримати швидку мікропозику в FinX, не потрібні довідки з місця роботи, застава і поручительство третіх осіб, але необхідно дотримуватися ряду простих умов:

 • Бути повнолітнім (18 років);
 • Не мати судимості;
 • Надати паспорт з українською пропискою та ІПН;
 • Бути власником картки українського банку з позитивним балансом на рахунку (не менше 2 грн).

Останню умову потрібно виконати для проходження процедури верифікації картки, на яку надійдуть позикові кошти. Це необхідно для підтвердження належності картки особі, що оформляє мікропозику, і є додатковим захистом від шахраїв.

Як погасити кредит?

Компанія FinX вважає: якщо взяти кредит без поручителів в Україні легко, то і погашати кредитні зобов'язання клієнта повинно бути максимально зручно, і без ризику прострочень.

Вносити платежі за кредитом можна:

 • Онлайн на сайті FinX;
 • Онлайн через особистий кабінет інтернет-банку Приват24;
 • Готівкою або карткою через платіжні термінали ПриватБанку і сторонніх організацій;
 • Готівкою або карткою через банківське відділення.

Внесення платежів одним з трьох перших способів – це швидко, зручно і без комісії. Якщо доступу до жодного з цих способів немає, внести платіж можна через банківське відділення. Правда, в цьому випадку з позичальника буде додатково утримана комісія банку за переказ, а грошові кошти надійдуть на рахунок не моментально, а через 3-4 робочих дні, що слід враховувати.

При переказі грошей через офіс банку необхідно мати при собі паспорт, номер кредитного договору та реквізити компанії FinX, які вказані на сторінці.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити