Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит інвалідам

Якщо відмовляють у банку через інвалідність: звертайтеся в компанію FinX, яка видає кредит інвалідам на стандартних умовах без відмови, паперової тяганини, всього за двома документами.

Люди з обмеженими можливостями отримують пільги, виплати і пакет соціальних послуг, але «не привабливі» для банківських установ, і при спробі оформити кредит в банку – інваліду скоріше за все буде відмовлено. У законодавстві України не передбачені якісь окремі привілеї при отриманні позик для людей з інвалідністю, але немає і будь-яких обмежень в цьому плані. При цьому банк все одно відмовляє, базуючись не на законодавчій базі, а на особистій ініціативі, оскільки більшість банківських установ вважають подібні угоди ризикованими.

Вихід – оформити мікрокредит в компанії FinX, яка відноситься лояльно до всіх своїх клієнтів. Вигідні умови кредитування для громадян України від 18 років і гнучкі терміни погашення кредитних зобов'язань + можливість пролонгації кредитного договору знижують ризики прострочень і дозволяють компанії надавати фінансову підтримку широкій кредитній аудиторії. Отримати гроші в борг https://finx.com.ua/dengi-v-dolg.

Кредит інвалідам 3 групи в FinX: як отримати

Охорона здоров'я розділяє людей з обмеженими можливостями по групах (1, 2 або 3 група). Подібне розділення грає важливу роль при працевлаштуванні, якщо людина навіть будучи інвалідом, може працювати, при присвоєнні пільг та нарахуванні соціальних виплат, зокрема соціальної пенсії.

У теорії, для мікрофінансових організацій, група інвалідності не має значення. Компанія FinX готова видати кредит пенсіонерам інвалідам, позичальникам з 1, 2 або 3 групою інвалідності, не спираючись на розмір соціальної пенсії та інші пільги.

З урахуванням розвитку такої сфери діяльності, як фріланс – всі дієздатні, але обмежені у свободі пересування інваліди можуть працювати неофіційно, що є додатковим джерелом доходу. З цього випливає, що отримати кредит можуть, як інваліди-пенсіонери та ті, хто отримує соціальну пенсію, так і ті, хто має джерело доходу без офіційного працевлаштування. При оформленні мікропозики в FinX, компанія не вимагає надання довідок про доходи.

Що необхідно для оформлення кредиту в FinX?

Лояльні умови кредитування в FinX – це не тільки широка кредитна аудиторія, а й мінімальні вимоги, що пред'являються до позичальників.

Так, в компанії FinX кредит інвалідам 3 групи доступний при дотриманні наступного ряду умов:

  • Повноліття – вік від 18 років;
  • Громадянство України;
  • Відсутність судимостей;
  • Наявність паспорта та ІПН (ідентифікаційний код);
  • Наявність банківської картки будь-якого українського банку.

Оформити кредит в FinX можна онлайн або при особистому відвідуванні. Перший варіант кращий, оскільки дозволяє взяти гроші в борг, не виходячи з дому. Все, що потрібно – це доступ в інтернет, вхід на сайт компанії FinX, документи для передачі даних і телефон.

Умови кредитування

Умови надання кредитів інвалідам стандартні – при першому зверненні мінімальний кредитний ліміт становить від 1000 до 55 556 грн, гроші видаються на термін від 84 днів до 30 місяців з можливістю пролонгації (продовження дії) кредитного договору.

При повторному зверненні кредитний ліміт може бути збільшений до 5000 грн на термін до 1,5 років.

Як погасити кредит?

З огляду на, що окремі групи людей з обмеженими можливостями маломобільні, крім зручності оформлення та отримання мікрокредиту, компанія забезпечує і максимально зручні варіанти погашення кредитних зобов'язань:

  • Онлайн карткою на сайті компанії FinX;
  • Через інтернет-банкінг Приват 24;
  • Через мобільний додаток Приват24.

Внесення платежів виконується швидко, без комісії: потрібен тільки номер кредитного договору та картка банку.

Також можна вносити платежі через платіжні термінали Приватбанку і сторонніх організацій або через банківське відділення, в разі, якщо є можливість. Всі способи погашення та інформація про них вказана в розділі «Погасити кредит»

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити