Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на техніку

Як купити нову пральну машину, холодильник чи телевізор, якщо немає грошей? Візьміть кредит на техніку в компанії FinX, яка пропонує вигідні умови кредитування для всіх громадян України від 18 років, без відмови і довідок про доходи.

Побутова техніка – невід'ємна частина комфортного життя кожної людини: пропилососити квартиру, закинути речі в пральну машину, зберегти продукти в холодильнику, дізнатися останні новини по телевізору. Ми не помічаємо її в побуті, аде вона значно спрощує життя, та якою би брендовою і дорогою не була модель, техніка може вийти з ладу, і, як правило, це завжди відбувається несподівано.

Ремонт допоможе уникнути покупки, але ніхто не дасть гарантії, що після цього техніка пропрацює довго. Як варіант – оформити споживчий кредит прямо в магазині від банку або в розстрочку, або ж зайняти в борг у мікрофінансової організації. Другий варіант кращий – є впевненість, що не відмовлять, оформити позику можна за 20 хвилин, гроші отримати на картку і витратити на свій розсуд. Кредит без офіційного працевлаштування https://finx.com.ua/credit-bez-oficialnogo-trydoystroistva.

Кредит на покупку техніки в FinX: переваги

Попросити грошей в борг можна у друзів і знайомих, але не кожен може позичити потрібну суму. Якщо ви звертаєтеся до компанії FinX як новий клієнт, ви можете взяти кредит на техніку без відмови до 50 000 грн на термін від 84 днів до 30 місяців. Як правило, цієї суми цілком достатньо, щоб купити новий телевізор або пральну машину.

Своєчасне обслуговування кредиту, відсутність прострочень, кілька закритих кредитних договорів є суттєвим плюсом.  

Серед інших переваг кредитування в компанії FinX:

  • Мінімальні вимоги до позичальників;
  • Лояльні умови отримання – кредит доступний для офіційно і неофіційно працюючих громадян, студентів та пенсіонерів, матусь в декреті і домогосподарок;
  • Мінімум документів для оформлення кредиту;
  • Швидке оформлення позики через інтернет, не виходячи з дому;
  • Не потрібні довідки про доходи, заставне забезпечення та поручителі;
  • Діє дострокове погашення без прихованих відсотків, комісій та штрафів;
  • Діє пролонгація позики.

Умови отримання кредиту на техніку в FinX

Отримати споживчу позику в FinX можуть всі громадяни України від 18 років, без судимостей.

Для оформлення споживчого кредиту на купівлю техніки необхідно надати тільки паспорт та ІПН (ідентифікаційний код платника податків) плюс бути власником банківської картки будь-якого банку України.

Картка може бути персоналізованою, кредитною або дебетовою (зарплатною) і з позитивним балансом на рахунку. Це необхідно для проходження процедури верифікації картки, тобто підтвердження належності картки особі, що оформляє  мікропозику. Така процедура є додатковим захистом від шахрайських дій з боку третіх осіб.

Як оформити споживчу позику на техніку?

Компанія FinX піклується про своїх клієнтів, забезпечуючи не тільки оперативність, але й зручність оформлення кредиту.

Для того щоб оформити швидкий кредит на покупку побутової техніки можна скористатися наступними способами:

  • Онлайн через зручний сервіс FinX;
  • Особисте відвідування одного з відділень, що діють в 36 містах України;
  • По телефону – можна подати заявку, отримати попереднє рішення і при схваленні підійти в один з офісів компанії.

Подати заявку онлайн – швидкий спосіб отримати гроші в борг, не виходячи з дому. Для цього досить зайти на сайт компанії FinX, розрахувати параметри позики на онлайн-калькуляторі, заповнити анкету і відправити заявку на розгляд.

При заповненні анкети необхідно вказувати особистий номер телефону, оскільки на нього зателефонує менеджер для підтвердження заявки і узгодження умов кредитування. Далі необхідно буде передати персональні дані, пройти верифікацію картки, отримати позитивне рішення і підписати договір. Гроші перераховуються на картку моментально, без затримок, і після їх отримання ви можете купити потрібну побутову техніку, а залишок витратити на особисті потреби. 

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити