Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит з поганою КІ

Далеко не завжди низький кредитний рейтинг стає приводом для відмови: у компанії FinX можна взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією без відмови і перевірки фінансової спроможності.

Проблеми з оплатою за кредитними зобов'язаннями можуть виникнути в ряді життєвих ситуацій, і це закриває доступ до кредитів у банку. Що робити, коли гроші потрібні терміново, але є прострочення за кредитним договором? Рішення – подати заявку на кредит в МФО, які відносяться лояльно до клієнтів навіть з поганою КІ.

Кредит на картку з поганою кредитною історією в FinX: як отримати?

Компанія FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс») – фінансова установа, яка займається видачею мікропозик громадянам України з 18 років. Кредит в компанії можуть отримати, як фізичні, так і юридичні особи, але спектр позичальників набагато ширший.

Невеликі суми перших позик і достатні терміни для погашення + пролонгація кредитного договору при погашенні відсотків за мікрокредитом дозволяють FinX сформувати лояльні умови кредитування навіть для позичальників з поганою кредитною історією.

Робота компанії заснована на довірі – ми видаємо кредити на картку з поганою кредитною історією без підтвердження платоспроможності і фінансової спроможності, тобто клієнтові не потрібно надавати довідки про заробіток і заставу, шукати поручителів.

Умови кредитування:

Не кожна людина з низьким кредитним рейтингом і простроченням – злісний неплатник, життєві обставини бувають різні. Компанія FinX може допомогти не тільки вибратися з фінансових труднощів, але й відновити репутацію в очах банківських установ. Кредитування в МФО і своєчасне погашення мікрокредиту допомагає відновити рейтинг.

Особливості отримання кредиту з поганою КІ:

 • Умови кредитування FinX ідентичні для всіх категорій позичальників. При першому зверненні можна отримати суму від 1000 до 55 556 грн на термін від 84 днів до 30 місяців.
 • Ризик прострочень знижується за рахунок невеликої суми позики і періодичності виплат – раз на 14 днів і раз на місяць. Це дозволить розділити мікропозику на 5 і більше платежів.
 • При неможливості повернути позику відразу по закінченню кредитного договору, компанія FinX може продовжити його дію, що знову ж таки дозволить погасити мікрокредит без прострочень.

Вчасно погашаючи кредитні зобов'язання в FinX, позичальник з поганою КІ стає постійним клієнтом компанії, що дає деякі привілеї і збільшення кредитного ліміту.   

Що потрібно для оформлення кредиту на картку з поганою кредитною історією?

Умови отримання позики з поганою КІ стандартні для всіх позичальників FinX:

 • Повноліття – 18 років;
 • Відсутність судимостей;
 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (ідентифікаційний номер платника податків);
 • Мобільний телефон;
 • Банківська картка українського банку.

Кожна заявка в FinX розглядається на однакових умовах, і якщо прострочення платежів незначні (наприклад, через затримку зарплати або звільнення за скороченням штатів), немає безлічі відкритих і прострочених договорів, рішення буде позитивним.

Як оформити заявку на кредит?

Оформити заявку на кредит на рік з поганою кредитною історією можна онлайн на сервісі FinX, де можна попередньо розрахувати параметри позики на калькуляторі і заповнити анкету, і отримати гроші на картку, не виходячи з дому. Також можна подати заявку при особистому відвідуванні офісу компанії, які присутні у 36 містах України. Такий варіант актуальний для тих, у кого немає доступу в інтернет, а також для пенсіонерів.

Компанія пропонує не тільки лояльні умови кредитування, а й оперативність отримання швидкої позики, особливо, якщо гроші потрібні терміново. Процес оформлення мікрокредиту займає 20 хвилин, в незалежності від того, яким способом подається заявка – онлайн або особисто. При позитивному рішенні гроші перераховуються на картку моментально. Затримка надходження грошей на рахунок може бути обумовлена ​​тільки регламентом банківської установи, де обслуговується картка.

Погасити кредит можна:

 • Онлайн карткою на сайті FinX;
 • Через особистий кабінет інтернет-банку Приват24;
 • Через платіжні термінали ПриватБанку і інших організацій, що вказані у розділі «Погасити кредит»
 • Шляхом переведення грошей через банківське відділення.

При використанні перших трьох способів погашення, комісія складає 0%. При переказі через банк може стягуватися комісія, розмір якої залежить від тарифів, встановлених банківською організацією. Також при переказі платежу через відділення банку надходження грошей на рахунок виконується протягом 3-4 робочих днів. Це слід врахувати, щоб не допустити прострочення.

Детальна інформація про способи погашення вказана в розділі «Погасити кредит».

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити