Вхід взяти
кредит

(067) 555 76 01 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Кредит з 21 року

Згідно з українським законодавством кредит може отримати будь-який повнолітній, тим більше що досяг віку 21 років. Однак ця теза не зобов'язує фінансові установи кредитувати всіх і вся. Багато банківських систем ставлять негласний віковий ценз на кредитування фізичних осіб, які, на думку кредитора, ще не досягли віку, що передбачає фінансову стійкість. Що робити молодим людям, які потребують кредит, але не здатним переконати в своїй платоспроможності кредитні установи?

Як взяти кредит після 21 року?

Для початку слід зрозуміти, чому ті ж банки не горять бажанням кредитувати молодь віком 21 рік. Статистика підтверджує, що в молоді роки людина часто не має постійної й стабільної роботи, а ще частіше - працює неофіційно без оформлення.

Всі банки бояться прострочень. Це змушує їх видавати кредити з побоюванням, ретельно промацуючи потенційного клієнта. Позичальник, який не здатний показати довідку про зарплату за 3-6 місяців, просто не має шансів стати клієнтом банківської установи.

Однак в більшості випадків недовіра до молоді - чергове застереження. Багато хлопців віком 21 працюють й цілком здатні закрити споживчий кредит. Це прекрасно розуміють мікрофінансові організації (МФО), що зайняли цю нішу й зробили позики безпроблемною послугою як для дорослих, так і для молоді 21 років. Кредити боржникам із простроченням https://finx.com.ua/kredit-dolzhnikam-s-prosrochkami.

Умови отримання позики в FinX для 21-річних

Компанія FinX надає споживчі онлайн кредити на карту банку, в тому числі позики для молодих людей, які досягли 21 року. Отримати позику може будь-який повнолітній, який має при собі особисті документи - паспорт й ІПН.

Середній часовий проміжок оформлення позики через інтернет - 20 хвилин. Цей час піде на вибір умов кредитування (калькулятор), заповнення анкети та розгляд заявки. Система верифікує дані у лічені хвилини.

Після затвердження кредиту слід відвідати регіональний офіс компанії й укласти договір. Система FinX включає 58 відділень (5 тільки в Києві) в 38 містах України.

Переваги кредиту після 21 в FinX

Молоді 21 років компанія FinX пропонує швидкі онлайн кредити без довідок про доходи, сумою 1000 - 55 556 грн. для позичальників, що беруть суду вперше. 

Термін погашення становить мінімум від 84 днів до 30 місяців. Погасити позику можна в розділі https://finx.com.ua/repay, а також скористатися терміналом або здійснити платіж у відділенні банку, що обслуговує карту.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити