Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Короткостроковий кредит

Складно отримати кредит в банку на розвиток бізнесу: компанія FinX пропонує короткостроковий кредит підприємцям України, без відмови, довідок про доходи та підтвердження цільового використання позикових коштів.

До мікрокредитування вдаються різні категорії громадян: ті, хто працюють офіційно, неофіційно, студенти, пенсіонери і навіть домогосподарки, але все це фізичні особи, яким завжди відкритий доступ до кредитів в мікрофінансових організаціях. Компанія FinX розширила можливості для своїх клієнтів, і одна з перших в структурі МФО стала надавати короткострокові кредити на картку підприємцям України. Мікрокредит https://finx.com.ua/mikrokredit.

Короткострокова позика: без підтвердження цільового використання

Звичайна практика банківських установ – видавати підприємцям цільові бізнес-кредити, що зобов'язує юр.особу витрачати позикові кошти на конкретні цілі і завдання: наприклад будівництво торгівельних площ, купівлю транспорту або обладнання та інше. Всі витрати повинні підтверджуватися документально.

Ще один незаперечний факт, що мало приваблює малий бізнес – це підвищені кредитні ліміти і довгострокові зобов'язання, які не всіх влаштовують. При цьому щоб отримати кредит у банку, необхідно зібрати велику кількість документів, довго чекати розгляду заявки і рішення, і не факт, що кредит буде ухвалений.

Кредитування бізнесу в FinX: переваги

Куди може звернутися підприємець, коли кредит для бізнесу потрібні терміново: наприклад, якщо всі гроші в обороті, а потрібно терміново розрахуватися за товар або інвестувати в розширення бізнесу – ситуацій багато.

В цьому випадку ви можете взяти короткостроковий кредит для бізнесу в компанії FinX без підтвердження цільового використання позикових коштів і на будь-які потреби. І це не єдині переваги кредитування малого бізнесу в FinX – серед інших:

 • Гнучкі умови отримання кредиту;
 • Онлайн-оформлення заявки і швидке рішення;
 • Висока ймовірність схвалення;
 • Мінімум документів;
 • Оперативність оформлення (всього 20 хвилин);
 • Швидке отримання грошей на банківську картку (протягом кількох годин);
 • Дострокове погашення без штрафів і комісій;
 • Пролонгація кредитного договору;
 • Зручні способи погашення кредиту без комісії.

Крім того, отримати фінансову підтримку в FinX можуть всі бажаючі відкрити свій бізнес «з нуля». У такої категорії позичальників не дуже багато варіантів знайти грошей на відкриття бізнесу – можна, звичайно, зайняти грошей у друзів і родичів, відкрити бізнес по франшизі або за державною програмою, можна навіть спробувати звернутися у банк, але все це способи, які не дають 100% гарантії отримання позики.

Мікрофінансова організація залишається єдиним варіантом, що дає впевненість в отриманні нецільового кредиту на відкриття бізнесу.

На яких умовах можна отримати короткостроковий кредит для бізнесу у FinX?

Компанія FinX пропонує короткострокові кредити юридичним особам на гнучких умовах кредитування. Необхідні умови для отримання кредиту:

 • Повноліття (від 18 років);
 • Відсутність судимостей;
 • Паспорт громадянина України;
 • ІПН (ідентифікаційний код платника податків);
 • Виписка з ЄДРПОУ та податкова декларація за минулий рік на момент отримання кредиту;
 • Банківська картка українського банку.

Для підприємців доступний кредитний ліміт на суму до 55 556 грн на термін до 1,5 років з відсотковою ставкою. Кредитний ліміт і термін кредитування діє, як для нових, так і для постійних клієнтів, але якщо ви звертаєтеся повторно і у вас є закриті кредитні договори в FinX, відсоткова ставка може бути знижена.

При оформленні та отриманні кредиту не вимагається надання довідок про доходи, заставного забезпечення і поручительства третіх осіб.

Як подати заявку на короткострокову позику в FinX?

Компанія FinX орієнтована на клієнта, тому намагається забезпечити максимально оперативне і зручне отримання позики на розвиток або відкриття бізнесу.

Оформити короткострокову позику можна:

 • В режимі онлайн на сайті компанії FinX;
 • При особистому відвідуванні офісу компанії, який є в вашому місті;
 • Альтернативний спосіб отримати попереднє рішення за заявкою – зателефонувати за телефоном гарячої лінії.

Оформлення короткострокового кредиту через інтернет – це зручний і простий спосіб отримати гроші на банківську картку, не витрачаючи багато часу на бюрократичні процедури банківських установ.

Зручний сервіс FinX дозволяє попередньо розрахувати загальну суму позики і суму виплат за кредитом за допомогою онлайн-калькулятора. Використовуючи калькулятор потрібно вибрати періодичність виплат, необхідну суму і кількість платежів, поставити галочку, якщо ви є постійним клієнтом FinX. Далі необхідно заповнити просту форму анкети і відправити заявку. Після узгодження умов кредитування і при позитивному рішенні залишиться тільки підписати договір і отримати гроші на картку.

Ті підприємці, хто звик оформляти боргові зобов'язання традиційним способом, можуть особисто відвідати відділення FinX для подачі заявки. У компанії FinX широка географічна поширеність – всього в Україні працює 49  відділеннь в 33 містах, і ви можете вибрати найбільш близький до вашого місця розташування, зайшовши на сторінку «Наші офіси».

Погашення кредиту можливе декількома способами: онлайн карткою на сайті FinX, через інтернет-банкінг Приват24, платіжні термінали або шляхом переказу грошей через банківське відділення. При достроковому погашенні необхідно звернутися в офіс компанії, де менеджер розрахує всю суму позики з відсотками на момент закриття кредитного договору.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити