Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на 4 000 гривень

З нестачею фінансів стикається кожен українець, і якщо можливості підробки немає, єдиний вихід із положення терміново взяти кредит 4 000 грн без відмови у мікрофінансовій організації, яка пропонує термінове кредитування для широких верств населення.

Компанія FinX спеціалізується на наданні швидких споживчих позик, не розділяючи на клієнтські категорії: отримати кредит може кожен громадянин України, який здатний дотримуватися ряду нескладних вимог. Отримати кредит у Львові https://finx.com.ua/office/lviv23/40.

 Серед переваг кредитування у FinX:

 • Широкий вибір кредитних програм;
 • Лояльність до усіх позичальників, як до нових, так і постійним;
 • Вигідні процентні ставки;
 • Достатні для необтяжливого погашення терміни кредитування;
 • Мінімальний пакет документів;
 • Відсутність довідок про доходи;
 • Відсутність необхідності підтверджувати мету використання позикових коштів;
 • Не потрібні поручителі і заставне забезпечення;
 • Подання заявки та отримання рішення цілодобово 24 на 7 без свят і вихідних.

 На сайті компанії FinX представлені доступні кредитні продукти, якими може скористатися позичальник відразу ж, не відкладаючи справи у довгий ящик. На сайті пропонується зручний сервіс онлайн, за допомогою якого клієнт може розрахувати позику і суму, заповнити анкету і відправити на розгляд. На вивчення і вибір потрібної кредитної пропозиції, заповнення анкети йде максимум 5 - 10 хвилин, а рішення приймається практично відразу після дзвінка менеджера та узгодження умов по кредиту.

Взяти кредит 4 000 гривень: що треба для оформлення позики

Головна перевага кредитування у МФО на відміну від кредитних продуктів банку це лояльність по відношенню до клієнтів і проста схема отримання позикових коштів.

 • Особливості роботи банківських установ не припускають термінове онлайн-кредитування: для того, щоб взяти кредит, треба пройти складний шлях від потенційного позичальника до клієнта банку.
 • Вимагається зібрати великий пакет документів, мати хорошу кредитну історію, мінімум утриманців, постійну і стабільну роботу із достатнім робітничим стажем.
 • Перешкод у процесі отримання кредиту у банку маса, і це не рахуючи того, що взяти невелику суму грошей на короткий термін, коли не вистачило до зарплати, не представляється можливим: швидкі кредити не практикуються у структурі банківських установ.

 Що робити, коли гроші потрібні терміново? Правильно звернутися у фінансову компанію «Кредиплюс» (FinX) і взяти кредит 4 000 гривень на термін від 84 днів з можливістю дострокового погашення і пролонгації.

Умови для отримання мікрокредиту

Для отримання споживчої позики у компанії FinX не треба витрачати багато часу на збір документів і доказ своєї платоспроможності.

Все, що вимагається це дотримуватися ряду умов, стандартних для МФО :

 • Громадянство України: українська прописка також є обов'язковою умовою, але компанія розглядає заявки усіх клієнтів, приймаючи рішення індивідуально для кожного випадку.
 • Вік позичальника від 18 років.
 • Паспорт: документ, що є головним посвідченням особи, може бути на паперовому або пластиковому носії, але він має бути таким, що діє.
 • ІПН індивідуальний ідентифікаційний номер фізичної особи-платника податків та інших обов'язкових платежів.

Окрім обов'язкових документів, у клієнта має бути діюча кредитна або дебетова (зарплатна) картка, на яку будуть перераховані гроші при укладенні договору. Позикові кошти не видаються готівкою, але їх можна перевести у готівку у будь-який момент.

Подати заявку на кредит можна онлайн, по телефону або особисто у відділенні компанії FinX. При позитивному рішенні по заявці залишиться тільки пройти ідентифікацію особи і верифікацію карти (цей процес виконується швидко), оформити кредитний договір та отримати гроші на карту.

Як погасити кредит швидко і без прострочень?

Отримання кредиту вимагає від позичальника дотримання умов договору, серед яких своєчасне внесення платежів по позиці.

 • Внести платежі по кредиту можна без комісії за 5 хвилин:
 • Карткою банку України онлайн на сайті FinX;
 • За допомогою інтернет-банкінгу Приват24, якщо позичальник клієнт банку;
 • Через термінали це можуть бути термінали оплати Приватбанку або інших організацій: процес оплати ідентичний.

Якщо жоден із способів не доступний: немає терміналу і доступу в інтернет, у цьому випадку погасити кредит можна через банківське відділення. Про внесення платежу необхідно подумати заздалегідь, оскільки переказ грошей здійснюється не миттєво: процес обробки перекладу може займати 3 - 4 робочих дня.

Детальна інформація по кредитних продуктах, ставках, термінах кредитування, способах отримання і погашення кредиту вказана на офіційному сайті компанії FinX. Ви також можете зателефонувати нам, щоб отримати консультацію менеджера, який не лише відповість на всі питання, але і допоможе підібрати найбільш вигідні умови кредитування.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.882,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити