Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит без відмов

Швидкі позики знаходять все більшу популярність в нашій країні. Можливість отримати гроші терміново і без відмови дозволяє оперативно вирішити нагальні проблеми, не вистоюючи черг і без зайвої біганини по відділеннях банків. Кредитування в МФО (мікро фінансових компаніях) дає можливість швидко вирішити будь-які форс-мажорні обставини (заплатити за навчання, наприклад), пов'язані з нестачею грошей. Кредит онлайн https://finx.com.ua/.

Кредитна компанія FinX надає швидкі кредити без відмови на карту банку. У нас можна отримати позику всього за 15 хвилин, в режимі он-лайн, причому видача практично гарантована, якщо позичальник - повнолітній громадянин України.

Як взяти кредит без відмови?

Оформити кредит онлайн без відмови насправді непросте завдання, якщо за звичкою звертатися до послуг банку. Специфіка роботи банківських установ не дозволяє їм видавати швидкі позики на карту онлайн. Єдиний варіант - скористатися послугами небанківських кредиторів в особі МФО.

Компанія FinX є класичним представником своєї ніші. До нас можна звернутися за матеріальною допомогою в будь-який час доби, і отримати послугу кредит до зарплати максимально оперативно і без зволікань.

Є 2 способи, як оформляти і отримувати кредит на банківську картку. В ідеалі для отримання позики без відмови рекомендується відвідати сайт МФО і заповнити заявку онлайн, скориставшись спеціальною формою реєстрації. Також можна звернутися безпосередньо до фахівців FinX, отримавши консультацію і допомогу в оформленні кредиту в установі компанії.

Покроково це виглядає наступним чином. Клієнт телефонує нам або відразу використовує сервіс оформлення позики на сайті МФО.

  1. На сайті можна скористатися калькулятором, що дозволяє розрахувати суму погашення.
  2. Для заповнення анкети слід вказати особисті дані - вік, номер паспорта, ІПН.
  3. Після відправки заповненої анкети слід почекати всього 10-20 хвилин.
  4. Після проходження верифікації, вам потрібно буде прийти в найближче до вас відділення на підписання договору й грошова сума буде зарахована на вашу банківську карту.

Також є можливість заповнити заявку одразу в офісі.

1. Приходьте в найближче до вас відділення компанії й наш менеджер допоможе заповнити заявку на отримання кредиту.

2. Після відправки заявки клієнт також проходить верифікацію, підписує договір й отримує свої гроші на банківську карту.

Між клієнтом і кредитною організацією укладається кредитний договір. Кошти позики надходять на рахунок банку, що обслуговує карту клієнта. 

Умови отримання позики без відмови

Компанія FinX заслужила репутацію МФО, лояльної по відношенню до свого споживача. Ми не вимагаємо від позичальника наявності поручителів і офіційних довідок про доходи. Для отримання позики досить мати при собі:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний податковий номер.

Ми схвалюємо видачу кредитів не тільки студентам і неофіційно працюючим громадянам, але навіть пенсіонерам та особам з поганою кредитною історією.

Як погасити кредит? Переваги позик від FinX

Кредит без відмови FinX максимально адаптований під потреби звичайного клієнта, який періодично потребує невелику суму позики.

При погашенні кредиту банківську комісію за клієнта виплатить МФО. У вас ніколи не виникне проблем з погашенням боргу по позиці при достроковому закритті.

Ми видаємо споживчі позики в розмірі до 55 556 грн., на термін від 84 днів до 1,5 року. 

Таким чином, кредит без відмови, від FinX - це завжди вигідна позика для всіх категорій населення без винятків. Наша компанія намагається зробити життя звичайного споживача краще, надійніше і фінансово стабільніше.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити