Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на 7 000 гривень

Від незапланованих витрат не застрахований ніхто: взяти споживчий кредит 7 000 грн і вирішити фінансові проблеми, які виникли, можна із компанією FinX, яка пропонує оформити позику за 20 хвилин, без застави, поручителів і довідок про заробіток.

Фінансова компанія «Кредиплюс» (FinX) готова запропонувати оптимально вигідні умови кредитування із високою мірою схвалення заявок. Офіси компанії розташовані у більшості міст України, де працюють досвідчені співробітники, готові підібрати кращі кредитні програми. З нами ви можете вирішити фінансові складнощі або, нарешті, перестати відкладати давно задумане: ремонт, велику купівлю або відпочинок на морі. Кредити безробітним https://finx.com.ua/credit-bezrabotnym.

Як швидко взяти кредит 7000 гривень?

Незважаючи на процентну ставку, яка вище, ніж у банку, послуги мікрофінансових організацій затребувані серед українців у незалежності від соціального статусу і рівня доходів.

Секрет популярності у тому, що у МФО можна отримати мікропозику або швидкий споживчий кредит у день звернення, чого не можуть запропонувати банківські установи. При цьому у невеликому містечку України може бути всього один-два банка, тоді як мікрофінансових компаній більше + є ще онлайн-майданчики, які пропонують термінове кредитування на банківську карту. Виходячи із цього, у МФО шансів узяти позику набагато більше і можна вибрати кредитну пропозицію, ідеально відповідну по ставці, сумі кредиту і термінам кредитування.

Які переваги отримує клієнт при кредитуванні у FinX?

Компанія FinX пропонує широкий вибір кредитних продуктів, у спектрі яких можна вибрати оптимальні умови нецільового споживчого кредитування.

У нас ви можете оформити кредит 7 000 гривень на рік без необхідності підтвердження, на що будуть витрачені позикові кошти. Гроші перераховуються на карту банку України, при цьому ви можете зняти готівку або ж витрачати на покупки, здобуваючи різні товари і послуги.

Серед інших переваг, які визначають зручність і простоту отримання позики у FinX:

  • Звернутися за кредитом можна у будь-який час доби: онлайн-сервіс подання заявки на кредит, представлений на сайті FinX, працює цілодобово, 7 днів на тиждень без святкових днів. За рахунок цього, можна не лише подати заявку, не виходячи з будинку, але і відразу отримати рішення, яке надасть упевненості у завтрашньому дні.
  • Доступність це те, що може запропонувати компанія FinX усім позичальникам. У числі наших клієнтів громадяни із постійним місцем роботи або ті, які працюють за тимчасовим договором, підприємці і самозайняті, студенти і мами у декреті по догляду за дитиною, а також пенсіонери і люди, що тимчасово залишилися без роботи.
  • Для того, щоб подати заявку на кредит знадобляться тільки особисті дані, що швидко, зручно і не займає багато часу на заповнення анкети. Безпосередньо процес оформлення кредиту займає не більше 20 хв., а гроші при схваленні заявки перераховуються на карту швидко і без проблем.
  • Своєчасне виконання кредитних зобов'язань і відсутність прострочень по кредиту автоматично робить нового клієнта постійним, а це означає більш вигідний відсоток по позиках, збільшений кредитний ліміт і терміни погашення.

Лояльні умови кредитування торкаються всіх клієнтів: нові клієнти можуть отримати від 1 до 15 тисяч гривень. Термін, на який можна взяти кредит 7 000 гривень, складає від 84 днів до 30 місяців, що значно більше, ніж можуть запропонувати інші мікрофінансові організації.

Процентна ставка, сума кредиту і терміни кредитування встановлюються на основі отриманих даних про клієнта, але навіть якщо у вас були незначні прострочення, які не стали систематичними і немає великого числа не закритих кредитних зобов'язань, шанс отримати схвалення по заявці досить високий.

Широкий спектр фінансових послуг, як основа лояльності до клієнта

Серед інших плюсів кредитування у FinX слід зазначити і такі фінансові послуги, як продовження (пролонгація) дії кредитного договору і рефінансування кредиту, якими можна скористатися, якщо виникли труднощі із повним погашенням грошових зобов'язань.

Так:

  • При пролонгації компанія FinX може збільшити термін кредитування: клієнт оплачує тільки відсоток за користуванням позикою на момент продовження дії договору.
  • При рефінансуванні змінюються умови діючого договору, укладається новий договір або видається новий кредит, який йде на погашення попереднього траншу (кредиту).

Детальну інформацію по послугах пролонгації і рефінансування можна отримати по телефону гарячої лінії або в офісі FinX.

Як отримати кредит 7 000 гривень швидко?

Для позичальника важливо мати можливість вибрати для себе найзручніший спосіб отримання кредиту (особисто або дистанційно), зробити це швидко, особливо, коли необхідність у грошах виникає терміново.

Компанія FinX пропонує відразу декілька варіантів, скориставшись якими можна взяти кредит на 7000 гривень зручним способом. Вони підходять для тих, хто "дружить" з інтернет-технологіями, і тих, хто звик брати кредит, особисто спілкуючись із кредитним менеджером.

Ви можете подати заявку та оформити позику:

  • На сайті компанії за допомогою сервісу, де можна розрахувати суму позики із відсотками. Розрахунок попередній, але дає загальне розуміння того, яку суму доведеться погашати і якими платежами. При заповненні анкети уважно вводите особисті дані і номер телефону, оскільки на нього телефонуватиме менеджер FinX, щоб підтвердити заявку і узгодити умови.
  • При особистому відвідуванні відділення компанії: наявність відділень FinX у вашому місті можна уточнити на сайті компанії. Зручність подання заявки в офісі полягає у тому, що процес заповнення заяви виконує менеджер компанії, потрібні тільки документи (паспорт та ІПН), картка і телефон. Рішення приймається тут же, в офісі, проводиться ідентифікація, укладається договір, і гроші переводяться клієнтові на карту.
  • Якщо немає доступу в інтернет або немає можливості підійти в офіс, можна оформити заявку по телефону. Отримавши попереднє схвалення по заявці, необхідно буде підійти у відділення FinX для укладення кредитного договору.

Умови кредитування, вигідні кредитні пропозиції, офіційні документи, що підтверджують законність роботи FinX, представлені на сайті у вільному доступі.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити