Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит без застави

На сьогоднішній день в Україні діє кілька фінансових систем, які здійснюють видачу споживчих позик для фізичних осіб. Кожна з них застосовує свої програми кредитування, багато з яких означають надання майна позичальника під заставу. Це не найприємніша для клієнта процедура, що змушує шукати більш прийнятні альтернативи. Серед фінансових установ, що працюють на вітчизняному ринку, споживчі кредити без застави надають лише мікрофінансові організації (МФО) та в деяких випадках - банки. Кредит онлайн https://finx.com.ua/ на нашому сайті.

Що таке кредит без застави?

Більшість кредитних організацій вважають за краще видавати позики забезпеченого типу, тобто під матеріальні гарантії. Кредитору надійніше, коли для виданих позичальнику грошей існує покриття на випадок відмови або неспроможності клієнта виплатити борг. Таким забезпеченням можуть виступати матеріальні цінності, цінні папери, а також договори поручительств.

У свою чергу кредит без застави - це споживча позика, що не вимагає будь-якого забезпечення. Такі послуги надають в основному МФО. Фінансові компанії видають невеликі споживчі позики на нетривалий термін, що дозволяє ставитися до процедури оформлення та видачі більш лояльно.

Вимоги та умови отримання кредиту без застави

На відміну від кредитування приватного бізнесу, умови для отримання споживчих кредитів МФО набагато скромніше і лаконічніше. У більшості випадків для оформлення позики без застави необхідно мати при собі документи:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний номер платника податків (ІПН).

Також обов'язкова наявність карти будь-якого українського банку, оскільки туди повинні будуть впасти позикові кошти.

Таким чином, для оформлення кредиту не потрібно ні довідок про доходи, ні поручителів, ні передачі майна в заставу. Оформити заявку може пенсіонер, повнолітній студент, безробітний, домогосподарка - майже кожен. Тільки такі критичні фактори, як судимість або занадто погана кредитна історія можуть стати перешкодою для отримання позики без застави.

Сам процес оформлення кредиту без застави в FinX займає не більше 20 хвилин часу. Для подачі заявки слід вибрати потрібні значення на калькуляторі сайту МФО. Потрібно заповнити анкету і відправити заявку, яка відразу ж потрапляє в CRM-систему. CRM-сервіс направляє лід на відповідний регіональний офіс, після чого менеджер зв'яжеться з клієнтом для з'ясування деталей.

Переваги отримання кредиту без застави в FinX

Якщо Вам потрібен терміновий кредит без застави та документальних волокит, компанія FinX готова надати таку послугу. Ми видаємо споживчі позики на суму від 1 000 до 55 556 грн.

Онлайн процедура оформлення позики і наявність наших регіональних відділень майже у всіх областях країни (всього 49 філій в 33 містах, включаючи Київ) дозволяє отримати кредит без застави протягом 1-го робочого дня. Ми гарантуємо оперативність прийняття рішення щодо видачі (до 20 хвилин) й професійну консультацію в режимі телефону або на офісі.

Компанія FinX завжди працює прозоро зі своїми клієнтами. Ми не беремо комісій, не стягуємо штрафів або прихованих відсотків за дострокове погашення. Загальна сума боргу залишається фіксованою. Погашення кредиту без застави можливо в розділі «Погасити кредит», а також в терміналах або відділеннях банку, що обслуговує карту.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.882,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити