Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на 8 000 гривень

 Що  є  споживчим  кредитом  8 000 грн  від  компанії  FinX  –  це  зручний,  швидкий  та  один  із  найпростіших  способів  отримати  гроші  терміново  і  вирішити  невідкладні  фінансові  проблеми,  не займаючи  у  друзів  і  родичів,  і  не  звертаючись  у  банк.


У FinX ви можете взяти споживчий  кредит без відмови  на тривалий термін, отримавши оптимально вигідні умови кредитування у широкому спектрі кредитних пропозицій. Ми готові допомогти вам фінансово у складних життєвих обставинах, з нами ви можете, нарешті, закінчити ремонт, поїхати у відпустку, розрахуватися із боргами по ЖКГ або закрити прострочення по кредитах. Все, що треба–це подати заявку, заповнивши анкету онлайн, отримати рішення і прийти в офіс для оформлення кредитного договору. Отримати кредит у Києві https://finx.com.ua/office/kyiv.

Взяти кредит 8 000 гривень: умови і способи отримання

В окремих випадках банківські кредити вигідніші, ніж позики у МФО, але з іншого боку мають масу недоліків і один з них відсутність можливості подати заявку та отримати гроші терміново, у день звернення. Мікрофінансові організації, на відміну від банку, надають споживчі позики впродовж пари годин, а то і менше, якщо заявка на кредит наличными оформляється в офісі МФО.

Інший мінус банківські установи вимагають підтвердження доходу, при великій сумі кредиту також може знадобитися поручитель, заставне забезпечення і, звичайно, "чиста" кредитна історія. Фінансові організації, що спеціалізуються на терміновому споживчому кредитуванні, не вимагають довідок, що підтверджують офіційний доход, а необхідність у запоруці розглядається в індивідуальному порядку.

Виходячи із цього, кращий варіант, коли гроші потрібні терміново і швидко звернутися у фінансову компанію «Кредиплюс» (торгова марка FinX), яка пропонує великий спектр кредитних програм без забезпечення для широкої аудиторії позичальників.

З FinX ви можете оформити кредит 8 000 гривень за двома документами, онлайн зі швидким рішенням по заявці та отриманням позикових коштів впродовж пари годин, максимум, одного робочого дня.

Особливості кредитування у FinX

Перш, ніж подати заявку на кредит, кожен позичальник може ознайомитися із повним пакетом кредитних програм, представлених на сайті, офіційними документами та іншою інформацією, щоб переконатися у тому, що співпраця із компанією FinX це просто і безпечно.

 • Фінансова компанія «Кредиплюс» працює у рамках законодавства України, надаючи кредити громадянам України, що досягли повнолітнього віку (18 років).
 • Усі персональні дані, які передаються через інтернет, шифруються, конфіденційні і не доступні для третіх осіб, що виключає шахрайство;
 • Кредитний договір оформляється тільки після ідентифікації і верифікації позичальника, спеціальних процедур, що підтверджують той факт, що кредит оформляє та людина, яка подала заявку на надання позикових коштів.

Що треба для оформлення споживчої позики?

Компанія FinX не вимагає від клієнтів надання зайвої інформації. Для того, щоб узяти кредит 8000 гривень, необхідно дотримуватися ряду простих умов:

 • Кредитоотримувачем може бути тільки повнолітній громадянин України, без судимостей.
 • Для отримання кредиту у позичальника має бути офіційний або будь-яке інше джерело доходу, з якого буде погашатися кредит, оскільки основною умовою для отримання позики у FinX є здатність кредитоотримувача повернути позику із відсотками, нарахованими за весь час користування і точно в строк, вказаний у кредитному договорі.
 • Кредитна історія може бути з простроченнями, але якщо це одиничний випадок, а не систематичне порушення кредитних зобов'язань, то рішення про надання кредиту приймається на основі усіх даних, у тому числі, отриманих від клієнта письмово або усно (наприклад, оголошення додаткових джерел доходу або готовність надати запоруку).
 • Для оформлення кредиту і проходження процесу ідентифікації і верифікації, у позичальника мають бути при собі такі документи, як: паспорт та ІПН (ідентифікаційний номер налогоплатника-физичної особи). Для підприємців: паспорт, виписка з ЄДРПОУ про реєстрацію у якості юридичної особи + виписка із декларації за минулий рік.
 • Для отримання позикових коштів знадобиться банківська карта, яка повинна належати позичальникові + телефон із номером, вказаним при заповненні заявки. Це треба для проходження верифікації, тому на карті повинно бути не менше 2 гривень.

 Умови отримання кредиту відрізняються від оформлення кредиту у банку отримати кредит у FinX набагато простіше і швидше, не займає багато часу і не вимагає збору кіпи паперів, що підтверджують фінансову спроможність.

Погашення кредиту: способи  

Погасити кредит у FinX легко для цього можна:

 • Скористатися оплатою онлайн банківською карткою на сайті FinX;
 • Внести платіж через термінали Приватбанку або інших організацій, наприклад, термінали iBox EasyPay GlobalMoney та інші.
 • Позичальники, які є клієнтами Приват24, можуть вносити платежі через інтернет-банкінг;
 • Ще один спосіб, який оптимальний, коли інші не працюють перерахування грошей через відділення банку України.

Доступні способи погашення, адреси терміналів та іншу інформацію можна знайти у розділі "Погасити кредит".

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.882,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити