Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на житло

Якщо ви задумали придбати власний будинок або квартиру, але вам не вистачає коштів на покупку, ви можете оформити кредит на житло в компанії FinX, яка пропонує вигідні умови на споживчі позики з достатнім терміном для погашення, без застави та довідок про доходи.

Придбання власного житла – одна з найбільш значущих подій в житті кожної людини. Особливо актуальне це питання для молодих пар і сімей з дітьми, але звичайний, середньостатистичний житель України не може дозволити собі купити нерухомість без допомоги фінансових компаній. Перше, до чого вдаються охочі купити будинок або квартиру – це іпотечний кредит в банку, але часто для отримання позики потрібен початковий внесок, на який накопичити власними силами виходить не у всіх. Інша ситуація, коли якась сума накопичень є, але її не вистачає на купівлю варіанти житла, що вдало підвернувся.

Не буває зовсім безвихідних ситуацій – отримати необхідну фінансову допомогу можна при зверненні до послуг МФО, які видають кредити громадянам України без довідок про доходи, заставного забезпечення і поручительства. Отримати кредит без поручителів https://finx.com.ua/kredit-bez-poruchiteley.

Грошовий кредит на житло в компанії FinX: умови отримання

Цілком природно, що іпотеку в МФО оформити не можна, оскільки у організацій такого плану немає на це повноважень, але споживчий кредит в мікрофінансової організації сьогодні – це досить популярна і абсолютно прозора фінансова послуга.

Характерне перевага кредитування – спрощена процедура оформлення і отримання грошового кредиту і відсутність бюрократичних зволікань, якими «багаті» банківські установи.

Умови кредитування в FinX

При кредитуванні в МФО навіть за умови отримання максимального можливого кредитного ліміту, умови залишаються незмінними для всіх позичальників, і не залежать від фінансової спроможності та платоспроможності клієнта.

Так, в компанії FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс») ви можете оформити кредит на купівлю житла на наступних умовах:

 • Мінімум документів для оформлення;
 • Не потрібні довідки про доходи, поручителі і заставне забезпечення;
 • Не потрібен доказ цільового використання позикових коштів;
 • Гроші перераховуються на банківську картку будь-якого українського банку;
 • Кредитний ліміт для нових клієнтів від 1 000 до 50 000 грн на термін від 84 днів до 30 міс .;

Компанія FinX розглядає заявки всіх клієнтів, і оформити кредит для початкового внеску на придбання нерухомості можуть як офіційно працюючі громадяни, так і громадяни з неофіційним джерелом доходу, підприємці і навіть домогосподарки і пенсіонери.

Як подати заявку?

Взяти грошовий кредит на житло можна онлайн на сайті компанії FinX, розрахувавши потрібні параметри позики (періодичність виплат, суму та кількість платежів) та заповнивши анкету.

Доступне оформлення кредиту також при особистого відвідуванні офісу компанії – всього в Україні відкрито 55 регіональних відділення, що діють у 36 містах. Адреси, робочі години та контактні телефони можна дізнатися в розділі «Наші офіси» на сайті компанії «Кредіплюс».

Умови оформлення кредиту на купівлю житла в FinX

З огляду на лояльні умови кредитування, отримати гроші в борг можуть всі громадяни України у віці від 18 років і без судимостей.

Для оформлення кредиту потрібно:

 • Українське громадянство;
 • Паспорт;
 • ІПН (ідентифікаційний номер платника податків);
 • Банківська картка банку України.

В незалежності від того, який спосіб обраний для оформлення грошей в кредит на купівлю житла, позикові кошти перераховуються на банківську картку банку України.

Можна використовувати кредитну або дебетову картку, але вона повинна бути персоналізованою з 3-D Secure авторизацією і з позитивним балансом на рахунку (не менше 2 грн). Дотримання подібних умов вимагається для процедури верифікації, яка при успішному проходженні підтверджує, що картка належить особі, що оформляє позику.

Як погасити кредит в FinX?

У компанії FinX просто не лише взяти гроші в кредит на житло, а й погасити взяті кредитні зобов'язання.

Для внесення платежів є кілька способів:

 • Онлайн карткою на сайті FinX через систему EasyPay – без комісії;
 • Онлайн карткою через особистий кабінет Приватбанку або мобільний додаток Privat24 з комісією 0%;
 • Готівкою або карткою через платіжні термінали Приватбанку і сторонніх організацій без комісії – адреси розташування терміналів можна знайти в розділі «Погасити кредит».

Також можна внести платіж через банківське відділення, але в цьому випадку стягується комісія, яка встановлюється тарифами банку. Зарахування грошей на рахунок здійснюється протягом 3-4 днів, тому вносити платежі слід заздалегідь, щоб не допустити прострочення. При собі необхідно мати реквізити FinX, паспорт, договір (номер договору). Реквізити компанії FinX вказані на сторінці. 

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.882,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити