Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредити без офіційного працевлаштування

Фінансовий ринок України влаштований так, що в деяких випадках вигідніше працювати неофіційно, ніж оформлятися на роботу під соціальний пакет. Це дає вагомі вигоди у вигляді більшої зарплати «в конверті», але в той же час ускладнює отримання кредиту для категорії населення без офіційного працевлаштування. Практично всі банки вимагають від позичальника підтвердження платоспроможності, що робить отримання кредиту без офіційного працевлаштування практично неможливим. Кредит на картку онлайн ви зможете отримати у FinX.

Де і на яких умовах можна отримати кредит без офіційного працевлаштування?

На щастя, крім банківської сфери на ринку споживчого кредитування є така ніша, як мікрофінансові організації (МФО). Вони видають споживчі кредити, в тому числі для клієнтів без офіційного працевлаштування.

Фінансові компанії надають невеликі суми на нетривалий термін, головною особливістю яких є онлайн процедура оформлення та мінімальні вимоги. Пакет необхідних документів складають:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код (ІПН).

Крім того, позичальник повинен мати при собі карту будь-якого українського банку, оскільки кредитні кошти надійдуть на картковий рахунок.

У підсумку, для отримання такого кредиту немає потреби в офіційному працевлаштуванні. Досить мати документи, що підтверджують громадянство й повноліття. Ніяких довідок про доходи, застав й поручительств.

Як взяти кредит без підтвердження офіційного працевлаштування?

Для оформлення кредиту без офіційного працевлаштування позичальник повинен відвідати сайт МФО, де за допомогою калькулятора слід вибрати суму й термін погашення. Система розрахує й покаже загальну суму переплати.

Далі клієнт повинен заповнити заявку. Туди вносяться дані паспорта, ІПН й карти банку. Незабаром після відправлення анкети слід чекати дзвінок від менеджера компанії. Уточнивши всі деталі, фахівець відправляє заявку на остаточне рішення.

При позитивному рішенні менеджер запрошує позичальника в регіональний офіс на підписання договору, після чого гроші надходять на банківську карту. Так легко і просто можна отримати кредит без офіційного працевлаштування в компанії FinX.

Переваги оформлення кредиту без офіційного працевлаштування в FinX

Компанія FinX готова надати споживчу позику сумою до 55 556 грн. й терміном до 30 місяців для нових позичальників. Послуга доступна широкій клієнтській аудиторії, включаючи громадян України, які працюють без офіційного працевлаштування. 

Також можлива пролонгація терміну погашення кредиту, якщо позичальник не може виплатити борг вчасно.

Погасити позичку можна на сторінці https://finx.com.ua/repay, в терміналі або відділенні банку, що обслуговує карту. За дострокове погашення ми не стягуємо штрафів й комісій. Наша компанія працює чесно й прозоро, без будь-яких прихованих відсотків.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.882,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити