Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Споживчий кредит

Споживче кредитування сьогодні переживає пік своєї популярності. Якщо в 90-х українцям було не до кредитів, а в 2000-ні все тільки починалося, то 2010-ті стали справжнім бумом для фінансової системи України. Молодь активно купує нову електроніку, старші віком люди  -  роблять ремонти та купують побутову техніку в кредит. Споживчий попит знайшов відображення в діяльності МФО, які швидко вловили цю тенденцію і створили окрему нішу в сфері фінансових послуг.

Що таке споживчий кредит?

Споживчими кредитами називають короткострокові позики на невеликі суми, які видаються банками та фінансовими організаціями фізособі на придбання предметів споживання.

Більшість українців відчувають постійну нестачу грошей. Поламалася пральна машинка, терміново потрібно купити дорогу електроніку, заплатити за навчання або лікування, придбати яку-небудь річ для гардероба, просто сходити в магазин, а коштів на це немає. Що робити?

Споживчий кредит - не рядова послуга. Це можливість, яка дає надзвичайні вигоди позичальнику, у тому числі взяти позику й не зволікати з покупкою побутової техніки або рішенням будь-яких інших нагальних проблем.

Фактично сьогодні споживчий кредит асоціюється з кредитуванням МФО. На відміну від банків, фінансові компанії не перевіряють цільове використання позикових коштів, при цьому дозволяють брати позику онлайн при мінімальних умовах.

Як отримати споживчий кредит в FinX?

Споживчі кредити від FinX - це мінімальний пакет документів, оформлення через інтернет, оперативність й максимальну зручність отримання грошей.

Для того щоб стати клієнтом FinX, необхідно всього на всього бути повнолітнім, володіти картою будь-якого українського банку й мати при собі:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний податковий номер (ІПН).

Ми не вимагаємо від наших клієнтів довідок про доходи, поручителів й тим більше застав. Оформити споживчий кредит онлайн може практично кожна людина, що вміє працювати з комп'ютером. Все що потрібно, це:

  • відвідати наш сайт;
  • вибрати на калькуляторі бажану суму й термін погашення;
  • заповнити й відправити заявку;
  • переговорити з менеджером, який зателефонує для підтвердження заявки;
  • почекати 20 хвилин до остаточного рішення.

Після затвердження кредиту клієнту буде запропоновано відвідати регіональний офіс FinX для підписання договору. Після підписання гроші швидко надходять на картку банку, їх можна зняти в будь-якому банкоматі й витрачати на споживчі потреби. Отримати кредит без поручителів https://finx.com.ua/kredit-bez-poruchiteley.

Переваги споживчого кредитування в FinX

Якщо Вам терміново знадобилися гроші на покупку нової побутової техніки або Ви вирішили поїхати на відпочинок за кордон, а коштів на це не вистачає, компанія FinX допоможе знайти оптимальне рішення.

Ми займаємося видачею споживчих кредитів на суму до 55 556 грн., строком до 1,5 року. Процедура онлайн оформлення дозволяє нашим клієнтам економити час, а наявність регіональних відділень FinX в 38 містах України робить послугу доступною практично кожному.

Споживчі кредити FinX - абсолютно прозора послуга. Вам не доведеться платити ніяких прихованих відсотків, комісій та штрафів за дострокове погашення. Закрити позику можна в розділі https://finx.com.ua/repay, а також через термінали та відділення банку.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити