Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на 6 000 гривень

Складна фінансова ситуація примушує багато українців йти на компроміс і брати кредит 6 000 грн у мікрофінансових організаціях на невідкладні потреби. Різниця лише у тому, де оформляти мікропозику, щоб отримати оптимально вигідні умови кредитування із невеликою переплатою по відсотках. Велика частина банківських установ не видає кредити онлайн, а кредитування у банку не має на увазі можливість узяти невелику суму на короткий термін. Якщо кредит оформляється у банкуце завжди солідна сума і тривалий термін погашення.

Вихід звернутися у компанію FinX, яка займається терміновим споживчим кредитуванням населення, пропонуючи великий портфель кредитних пропозицій із вигідними процентними ставками і термінами кредитування. Швидко отримати кредит https://finx.com.ua/bystrye-dengi.

Позика онлайн 6 000: без довідок про доходи, поручителів і запоруки

Фінансові компанії і МФО ніколи б не змогли вийти на той рівень затребуваності, який займають сьогодні, якби пропонували громадянам України більш тяжкі умови кредитування, свідомо невигідні продукти, що не мають попиту. У МФО приходять тоді, коли до зарплати залишився тиждень або менше, а фінансів на невідкладні потреби немає. Займати у родичів і друзів можуть не всі або заважає своєрідний стопор, або не всі друзі можуть без проблем позичити якусь суму.

Тому подати заявку на кредит 6 000 гривень у мікрофінансову організацію вірне рішення. Компанія FinX пропонує не просто швидке оформлення мікропозики за 20 хвилин, але і не пред'являє таких серйозних вимог до позичальників, як банк. Отримати гроші можна швидко, просто, за пару годин або, максимум за 1 робочий день, оформивши заявку онлайн на сайті або подати заявку особисто в одному із відділень FinX, розташованих у 33 містах.

Умови отримання позики у FinX: що треба знати

У плані процентної ставки, звичайно ж, вигідніше кредитуватися у банку, але при цьому, щоб отримати кредит треба відповідати тяжким умовам надання кредитних коштів, які пред'являють банківські установи до позичальників. Навіть маючи стабільний дохід, не кожен клієнт банку може похвалитися кристально чистою кредитною історією і хорошим заробітком, а без цього отримати кредит практично не реально.

Компанія FinX також формує ряд вимог, при дотриманні яких можна взяти кредит 6 000 на рік без проблем і тяганини, але вони не обтяжливі і легко здійсненні. Перелік умов оформлення та отримання споживчого кредиту, у тому числі і список документів, стандартні для усіх МФО, тому, якщо ви відповідаєте їм, то можете сміливо подавати заявку.

Основні умови

  • Громадянство України і вік від 18 років головна умова, без дотримання якої, у кредиті буде відмовлено. При цьому українська прописка має значення, але якщо вона відсутня, ви все одно можете подати заявку, оскільки рішення по кредиту приймається на основі усіх даних про клієнта.
  • Позичальник повинен мати постійне джерело доходу, при цьому ніяких довідок про доходи не потрібно, оскільки дохід може бути, як офіційним (зарплата, посібник із безробіття, пенсія, стипендія та інше), так і неофіційним (робота за тимчасовим договором із виплатою зарплатиготівкою, підробка, включаючи доходи від самозайнятості).
  • Для отримання позики 6 000 грн без відмови знадобитися паспорт, який стає головним підтвердженням того, що ви є громадянином України, та ІПН, офіційний документ (податковий код), що видається резидентам податковою службою.
  • Для укладення кредитного договору та отримання грошей потрібна картка банку України із позитивним балансом, що необхідно для проведення верифікації, тобто встановлення приналежності карти особі, що оформляє кредит.

Оформити позику онлайн на 6 000 гривень можна на сайті: досить заповнити просту форму анкети і відправити її на розгляд. Якщо номер телефону вказаний вірно, дзвінок менеджера компанії FinX не змусить себе чекати. Залишиться декілька кроків до отримання грошей: пройти ідентифікацію особи, як позичальника, надати персональні дані і підписати договір. Для постійних клієнтів діє спрощена схема отримання кредиту.

Погашення кредиту, як запорука успішної співпраці

Своєчасне погашення кредитних зобов'язань головний чинник того, що у майбутньому ви зможете оформити позику на будь-яку суму по більш вигідних процентних ставках.

Щоб погашати позику своєчасно, компанія FinX пропонує декілька варіантів, за допомогою яких можна внести платіж швидко і без комісії:

  • Онлайн на сайті шляхом прямого переказу грошей із банківської карти на кредитний рахунок. Все, що треба це номер кредитного договору і картка.
  • Інтернет-банкінг підходить для тих, хто є клієнтом Приватбанку і у кого є особистий кабінет, де можна онлайн перевести гроші по номеру кредитного договору або рахунку.
  • Термінали не менш доступний і простий спосіб перевести платіж. На сайті компанії у розділі "Погасити кредит" ви знайдете точки розташування терміналів, доступних у вашому місті.

Внести платіж можна і через відділення банку це спосіб припускає оплату комісії, яку встановлює банк. Щоб не допустити прострочення необхідно вносити засоби заздалегідь, не менше ніж за 5 - 10 робочих днів до настання терміну платежу. Цей спосіб можна використати, якщо інші форми оплати не доступні.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити