Вхід взяти
кредит

0 800 753 000 ПН-СБ: 9:00-18:00; ВС: 09:00-16:00

Кредит участникам АТО

Ви є учасником бойових дій, але банк відмовляє в кредиті: компанія FinX видає кредити атошнікам на банківську картку, без відмови, без паперової тяганини і зайвих питань.

Багато військових з тих, хто намагався взяти кредит в банку, скаржилися, що учасникам бойових дій (АТО) відмовляють у кредитуванні. Швидше за все причиною того є деякі послаблення для атошніков, встановлені урядом, і які зобов'язують банки не нараховувати пеню, штрафи за прострочення та інші комісії на заборгованість за банківським кредитом.

Незважаючи на те, що подібний пільговий період завершено, банки дуже неохоче кредитують учасників АТО, мотивуючи це ризикованістю угоди, в першу чергу, для банківської структури. Відмовити в кредиті можуть з будь-якої причини, починаючи з кредитного рейтингу нижче середнього і завершуючи діючою, але не простроченою заборгованістю за кредитними картками та іншими кредитними договорами. Видача експрес-кредитів https://finx.com.ua/ekspress-kredit.

Кредит учасникам АТО в FinХ: переваги кредитування і умови

Подібна позиція окремих банківських установ спровокувала зростання популярності мікропозик, оскільки це, часом, єдиний вихід із ситуації, коли гроші потрібні терміново.

Якщо ви потрапили в подібну ситуацію, компанія FinX стане вашим надійним фінансовим партнером і помічником у будь-яких життєвих ситуаціях. Компанія займається кредитуванням фізичних та юридичних осіб, але лояльна до всіх клієнтів, включаючи учасників АТО, і готова схвалити мікропозику на картку без довідок про доходи, застави та поручителів, з мінімумом документів на руках.

Переваги кредитування в FinX

Гнучкі умови кредитування – одна з вагомих переваг кредитування в FinX.

Будь-який учасник АТО, будучи новим клієнтом компанії, може розраховувати на суму від 1000 до 55 556 грн на термін від 84 днів.

Серед інших плюсів:

 • Швидке оформлення онлайн (всього 20 хв.) і моментальне перерахування грошей на картку будь-якого українського банку без затримок;
 • Мінімум документів – тільки паспорт та ІПН (ідентифікаційний код) + банківська картка банку України (будь-якого);
 • Відсутність докладних перевірок фінансової спроможності та платоспроможності клієнта;
 • Не потрібно підтвердження цільового використання позикових коштів;
 • Діє дострокове погашення без комісій і штрафів;
 • Діє пролонгація кредитного договору при труднощах з повним погашенням кредиту.

Оформити мікрокредит в компанії FinX можуть всі жителі України віком від 18 років, з українським громадянством і ті, що не мають судимостей. Це єдині обов'язкові умови для отримання споживчої позики.

Як оформити кредит учасникам АТО в FinX?

Фінансова компанія FinX за час роботи на ринку термінового кредитування населення зуміла створити особливі кредитні відносини, як з новими, так і з постійними клієнтами. І основний упор робиться на оперативність і максимальну простоту оформлення і отримання швидкої позики, що дуже важливо для більшості клієнтів МФО, яким необхідно вирішити термінові фінансові проблеми.

Оформити кредит учасникам АТО можна різними способами:

 • Онлайн на сайті компанії FinX;
 • При особистому відвідуванні одного з відділень FinX, розташованих в 36 містах України;
 • По телефону – можна подати заявку і отримати попереднє рішення, після чого підійти в офіс для оформлення кредитного договору.

Найпростіший спосіб оформлення мікропозики, що не залежить від місця розташування позичальника – це подача заявки онлайн на зручному сервісі FinX.

Онлайн-заявка – швидко та просто

Перше, що потрібно зробити – це розрахувати параметри позики на онлайн-калькуляторі, вибравши зручну періодичність виплат (щотижня, раз на 14 днів або раз на місяць), суму та кількість платежів. Таким чином, можна отримати попередню суму кожного платежу, який необхідно буде вносити для погашення, а також загальну суму кредиту з відсотками. Якщо ви є постійним клієнтом FinX – не забудьте поставити галочку для отримання пільгових умов кредитування.

Далі залишиться:

 • Заповнити анкету, внісши в поля вірні дані: ім'я, прізвище, номер телефону та місто оформлення кредиту;
 • Дочекатися дзвінка менеджера і узгодити умови кредитування;
 • Передати дані паспорта та ІПН;
 • Пройти верифікацію картки і отримати рішення;
 • При позитивному рішенні підписати кредитний договір і отримати гроші на картку.

Якщо вам важко оформляти кредит онлайн – досить прийти до найближчого офісу компанії FinX з документами: подачею заявки та оформленням займеться менеджер компанії. Адреси, робочі години та контактні телефони відділень FinX можна знайти на сторінці розділу «Наші офіси».

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити