Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на купівлю бізнесу

Маєте бажання придбати бізнес? Це правильне рішення, яке, щоправда, потребує чималих коштів. Якщо ви готові до нових викликів, які пропонує підприємницька діяльність, але вам не вистачає грошей для стартапу, єдиний вихід – залучення позикових коштів. У зв’язку із цим компанія FinX пропонує послугу «кредит на купівлю бізнеса», за допомогою якої кожен хто забажає може оформити позику на відкриття або розвиток власної справи.

Кредит для купівлі бізнеса в Україні

Кредит на купівлю бізнеса можна отримати в рамках програми мікрокредитування. Мікрокредитами називають нецільові позики, які видають МФО. Серед особливостей такого кредитування – обмежені суми та строки дії договору, але при цьому й мінімальні вимоги до позичальника.

Оскільки мікрокредит не передбачає контролю цільового використання коштів, а МФО – не вимагають від позичальника документів, які б офіційно підтверджували його платоспроможність, кредит можна отримати на будь-які починання. В тому числі отримати позику на карту банка на купівлю бізнеса.

Де взяти гроші на придбання готового бізнесу?

Як відомо, банки не надають позики під бізнес-план або на купівлю бізнеса (через відсутність офіційного підприємницького досвіду у позичальника і пов’язані з цим ризики як для нього самого, так і для кредитора).

Що робити в такому випадку? Варіантів небагато. Добре, коли у вас є родичі або друзі, здатні позичити 20-50 тис. грн. на початок власної справи. Якщо такої можливості немає, а вам потрібні кошти на підприємницький стартап, єдиним варіантом залишається кредит.

Компанія FinX належить до категорії МФО – мікрофінансових компаній – і відповідно до цього надає позики в рамках програми мікрокредитування. В тому числі у нас можна взяти кредит на купівлю бізнеса.

Умови отримання кредиту на покупку малого бізнесу

У своєму бажанні допомогти підприємцю початківцю компанія FinX оптимізувала і без того гнучкі умови програми мікрокредитування, створивши продукт у форматі «кредит для купівлі бізнесу» з найкращими умовами на ринку.

Що ми пропонуємо:

  • можливість оформити позику на суму до 50 тис. грн., терміном до 12 міс. без перевірки офіційних документів;
  • для отримання кредиту достатньо бути повнолітнім (від 18 років) громадянином України, а також мати на руках паспорт та ІПН;
  • якщо у позичальника вже є офіційний бізнес і він має змогу надати річну податкову декларацію, це стане додатковим плюсом в очах кредитора.

Процедура оформлення позики включає реєстрацію на нашому сайті, в тому числі вибір умов кредитування (суми та періодичності внесення платежів) за допомогою калькулятора, заповнення анкети та надсилання заявки на розгляд.

Переваги кредитування FinX

Ми створили максимально зручний механізм оформлення позики, поєднавши принципи споживчого кредитування з особливостями кредитування підприємницької діяльності. Тепер кожен хто забажає може оформити позику на будь-які потреби, в тому числі взяти кредит на купівлю бізнеса. Причому зробити це можна в режимі онлайн, швидко (≈ 20 хв.) та зручно, підписавши договір в будь-якому з 31 відділень в 23 містах України.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити