Увійти взяти
кредит

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на купівлю бізнесу

Відкриття нового або придбання готового бізнесу - дуже відповідальний захід. Більш того, крім наявності певних ризиків покупка діючого підприємства вимагає чималих грошових вкладень. Якщо бажаючий зробити подібну акцію не має достатніх фінансів, йому залишається один варіант - звернутися за допомогою до кого-небудь. Компанія FinX є одним з тих, хто здатний допомогти в подібній ситуації, завдяки послузі «кредит на покупку бізнесу».

Кредит для купівлі бізнеса в Україні

Програма мікрокредитування має на увазі видачу споживчих і підприємницьких позик на невеликі суми під мінімальні вимоги. Це задовольняє більшість українських громадян, включаючи тих, хто прагне до фінансової незалежності шляхом покупки діючого підприємства.

Купівля бізнесу за допомогою кредиту є специфічним заходом, особливості якого накладають деякі юридичні незручності, включаючи розмитість гарантій повернення боргу, на думку більшості банків. Проте, дана маніпуляція цілком можлива в Україні. Отримати позику на карту https://finx.com.ua/zajm-na-kartu.

Де взяти гроші на придбання готового бізнесу?

Купівля бізнесу рідко кредитується банківськими установами. Банки побоюються видавати гроші без фінансової звітності, вважаючи такі кредитні відносини ризикованими.

Ідеальний варіант тут - взяти в борг суму, якої бракує у кого-небудь із знайомих, здатних позичити 10-20 тис. грн.

Або скористатися кредитом мікрофінансової організації МФО. З недавнього часу МФО видають підприємницькі позики практично на одних умовах зі споживчими кредитами. Це значно спрощує процедуру, роблячи кредит на покупку підприємства максимально доступним.

Умови отримання кредиту на покупку малого бізнесу

Прагнення спростити процедуру оформлення кредиту на покупку бізнесу дозволило нам, компанії FinX, створити продукт з виключно мінімальними вимогами.

Для отримання позики необхідно мати при собі:

  • український паспорт і ІПН;
  • податкову декларацію за рік.

Якщо позичальник вже має діючий бізнес, наявність податкових декларацій стане додатковим плюсом. Оформлення позики відбувається на сайті FinX в режимі онлайн.

Клієнт вибирає умови кредитування і відправляє заявку на розгляд. Після дзвінка менеджера слід почекати хвилин 20, поки система перевіряє дані.

При позитивному рішенні з вами зв'яжуться й запросять до найближчого офісу для підписання договору та отримання грошей на карту банку.

Переваги кредитування FinX

Компанія FinX надає споживчі позики і кредити на покупку бізнесу, використовуючи максимально зручний механізм оформлення позики. Ми пропонуємо взяти кредит для підприємців сумою до 50 тис. грн. й терміном до 1,5 року.

Серед наших переваг - онлайн режим оформлення, швидкість прийняття рішення (до 20 хв.), наявність великої регіональної мережі (49 відділень в 33 містах), мінімальні умови, чесність і зручність погашення боргу.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка 168% розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити