Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на розвиток бізнесу

Часто пересічні громадяни помилково вважають, що будь-який підприємець - це такий собі Джордан Белфорт, безтурботний і такий, що отримує від життя все індивід. Це далеко не так. Більшість малих підприємств - суцільний головний біль. Навіть той бізнес, що міцно стоїть на ногах, потребує регулярних капіталовкладень для динамічного розвитку. І зазвичай ця необхідність виникає несвоєчасно, коли витягати гроші з обороту вкрай ризиковано, що змушує думати про кредит. Компанія FinX надає спеціальну послугу «кредит на розвиток бізнесу», яка передбачає максимальне сприяння вітчизняним підприємствам.

Кредит на розвиток бізнесу

Перманентна необхідність фінансового підживлення - звичайна справа для будь-якого підприємства. Постійний рух і ринкова боротьба зобов'язують купувати нове обладнання, стежити за тенденціями, розширювати штат і торгові площі. Все це вимагає витрат грошей. І не завжди ці гроші вигідно знімати з рахунку.

Багато підприємців вважають за краще користуватися послугою кредиту на розвиток бізнесу. Сьогодні це вірне рішення для малих торгових підприємств, яким часто потрібно терміново придбати товар на 10-15 тис. грн. на оптовий продаж. Деякі фінансові організації, ті ж МФО, охоче кредитують подібні заходи. Отримати кредит без довідок про доходи https://finx.com.ua/credit-bez-spravki-o-dohodah.

Де взяти кредит на розвиток бізнесу?

Раніше при необхідності взяти кредит під розвиток бізнесу варіант був один - банківське кредитування. Банки надають підприємницькі позики на великі суми і на тривалий термін,  задовольняючи цим попит з боку великих підприємств.

Однак малий бізнес потребує невеликі позики на 5-30 тис. грн. Більш важливим фактором для звичайного ФОП є швидкість отримання грошей. Коли справа стосується термінової покупки чого-небудь, оперативність оформлення позики переважує будь-які інші фактори. Подібним вимогам в Україні відповідає лише кредит на розвиток бізнесу від МФО.

Умови отримання кредиту на розвиток бізнесу

Кредитна компанія FinX давно і успішно представляє нішу МФО, видаючи споживчі кредити. Сьогодні наша організація розширила свій діапазон, надавши нову послугу «кредит на розвиток бізнесу».

Отримати підприємницьку позику може будь-який громадянин України, який досяг 18 років і має при собі банківську карту і такі документи:

  • український паспорт;
  • ІПН;
  • податкову декларацію за рік.

Процедура оформлення кредиту на розвиток бізнесу включає вибір умов кредитування на калькуляторі (сума, термін, періодичність) і відправку заявки на розгляд.

Після погодження заяви вам буде запропоновано підписати договір в найближчому офісі та отримати свої гроші на розвиток бізнесу.

Переваги компанії FinX. Чому ми?

Ви запланували розширення бізнесу, але вам не вистачає грошей? Компанія FinX пропонує свою посильну допомогу в вигляді швидкого онлайн кредиту на розвиток підприємницької діяльності.

Ми надаємо позики для підприємців на суму до 50 тис. грн., строком до 1,5 року. У нас велика мережа регіональних відділень (57 офісів в 37 містах України).

Погасити борг можна кількома способами - в банку, що обслуговує карту, терміналах або на сайті нашої компанії (розділ https://finx.com.ua/repay). Ми не стягуємо штрафів і комісій за дострокове погашення.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити