Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит з 20 років

Багато фінансових установ «старого гарту» як і раніше ставлять вікові обмеження на видачу кредитів. Ідеальним клієнтом для банку є людина середнього віку, яка має стабільний вище середнього дохід й хорошу кредитну історію. Молоді люди, які досягли 20 років, часто стикаються з недовірою з боку банківських установ. Отримавши відмову в отриманні банківського кредиту й не маючи можливості надати заставне майно ломбарду, молодь змушена шукати адекватну альтернативу.

Як отримати кредит у 20 років?

Кредитування осіб віком 20 років передбачено законом України. Повнолітні громадяни можуть ставати позичальниками будь-яких організацій, що кредитують.

Цей факт врахували МФО, стали 3-ю силою на ринку фінансових послуг й майже повністю витіснили банки й ломбарди з ніші споживчого кредитування. Позики для молоді віком від 20 років тепер входять в програму мікрокредитування.

А це означає, що сьогодні будь-яка молода людина, яка досягла 20 років, може скористатися послугою швидкої позики, наданої небанківськими організаціями. Приватний кредит онлайн https://finx.com.ua/chastnyj-credit.

Умови отримання кредиту FinX з 20 років

Якщо людині виповнилося 20 років, і вона готова підтвердити це документально, компанія FinX пропонує зручний й інтуїтивно зрозумілий сервіс, що дозволяє оформити споживчий кредит в режимі онлайн.

Що стосується документів, для оформлення позики потрібно мати при собі:

  • український паспорт;
  • індивідуальний податковий код (ІПН).

Крім особистих документів, необхідно мати в наявності карту будь-якого українського банку, оскільки саме туди будуть зараховані позикові кошти.

Сервіс FinX не вимагає від своїх клієнтів довідок про доходи, поручительств та застав. Таким чином, брати кредит може молодь 20 років, студенти й навіть безробітні.

Для цього слід скористатися калькулятором на сайті компанії, пройти реєстрацію, дочекатися вердикту системи й при позитивному рішенні підписати договір у найближчому офісі FinX.

Чому молоді вигідно брати кредити FinX?

Компанія FinX надає споживчі кредити сумою до 55 556 грн. для широкої клієнтської аудиторії, включаючи молодь віком 20 років.

Ми видаємо короткострокові позики на термін від 84 днів  до 30 місяців.

Отримати кредит можна практично у будь-якому регіоні України. Для цього у нас функціонують 58  регіональних відділень в 38 містах країни.

Повернення боргу можливе через сайт компанії https://finx.com.ua/repay, також здійснювати платежі можна за допомогою терміналів або у відділеннях банку, що обслуговує карту.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити