Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Експрес-кредит

Потрібні гроші на невідкладну покупку: компанія FinX пропонує експрес-кредит на банківську картку, на будь-які потреби без довідок про доходи та поручителів.

Експрес-кредит – одна з форм споживчого кредитування населення, яка дозволяє швидко зайняти невелику суму грошей на короткий термін (від одного до декількох місяців).

Швидкий кредит можна оформити і у банківській установі, але набагато простіше і швидше скористатися послугами мікрофінансових організацій. Для отримання грошей потрібно тільки трохи часу на заповнення заявки, паспорт та ІПН + банківська картка українського банку.

Онлайн заявка на експрес-кредит в FinX: переваги термінового кредитування

Гостру нестачу грошей відчував практично кожний: раптова хвороба, поломка побутової техніки, ремонт машини, незавершений ремонт – подібні статті витрат не завжди вписуються в наявний бюджет.

Що робити? Оформити онлайн заявку на експрес-кредит в компанії FinX на вигідних умовах, і отримати весь спектр переваг швидкого кредитування від надійного фінансового партнера:

  • Оперативне оформлення позики – всього 20 хв;
  • Зручні способи отримання експрес-кредиту;
  • Лояльні умови кредитування для всіх категорій позичальників;
  • Мінімум документів – паспорт та ІПН;
  • Дострокове погашення без штрафів, прихованих відсотків та комісій;
  • Пролонгація (продовження дії) кредитного договору;
  • Кілька варіантів погашення кредитних зобов'язань без комісії.

Одна з найголовніших переваг оформлення експрес-кредиту – це відсутність докладних перевірок платоспроможності клієнта. Для отримання позики не потрібні довідки з офіційного місця роботи, заставне забезпечення та поручительство третіх осіб. Дані, передані клієнтом, аналізуються скоринговою системою – якщо всі особисті дані введені вірно (без помилок), відсоток схвалення за заявкою досить високий.

Компанія FinX надає фінансову підтримку широкій аудиторії позичальників: взяти експрес-позику онлайн можуть всі громадяни України від 18 років. У їх числі офіційно і неофіційно працюючі громадяни, студенти та пенсіонери, підприємці, домогосподарки, і навіть тимчасово безробітні і позичальники з поганою кредитною історією.

Експрес-кредити для фізичних та юридичних осіб

Компанія FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс») пропонує великий пакет кредитних програм з вигідними умовами кредитування для всіх клієнтів.

Компанія однією з перших запровадила програму кредитування для фізичних осіб-підприємців, пропонуючи швидкий споживчий кредит на банківську картку на розвиток бізнесу. При цьому для підприємців діють практично ті ж умови кредитування, що і для фізичних осіб. Це обумовлено тим, що витрати на бізнес набагато істотніші, ніж витрати фізичних осіб, і підприємець також сплачує податки державі, тому має повне право на лояльні умови кредитування, коли потребує термінової фінансової підтримки.

Єдина відмінність від кредитування фізичних осіб – при оформленні експрес-кредиту в Україні підприємцю необхідно надати виписки з ЄДРПОУ (Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України) та податкову декларацію за минулий рік. Кредит онлайн на карту України без будь-яких проблем.

Умови кредитування

При першому зверненні, новий клієнт FinX може отримати від 1000 до 55 556  грн. на термін від 84 днів до 30 місяців.  

Погашати першу позику можна з періодичністю 1 раз на 14 днів або раз на місяць, що дозволяє вносити невеликі суми тіла позики з відсотками, які не вдарять по бюджету.

Після погашення кредитних зобов'язань і за умови своєчасного обслуговування express кредиту, кредитний ліміт може бути збільшений. При цьому клієнт при закритті першого кредитного договору стає постійним клієнтом FinX, що вигідно відбивається на відсотковій ставці і періодичності погашення.    

Дізнатися умови і підібрати програму кредитування, і навіть оформити заявку і дізнатися попереднє рішення можна за телефоном компанії, вказаним на головній сторінці сайту.

Як отримати експрес-кредит у FinX?

Компанія FinX створює власний підхід до кредитних відносин зі своїми клієнтами, тому намагається зробити процес оформлення експрес-позик максимально простим, зручним і оперативним.

Отримати гроші експрес-позики можна:

  • Онлайн через використання зручного сервісу FinX.
  • При особистому відвідуванні відділення компанії.

Оформлення онлайн-заявки просте і зручне: за допомогою калькулятора можна розрахувати основні параметри позики, потім перейти на сторінку анкети і заповнити її протягом 5 хв, дочекатися дзвінка оператора для підтвердження заявки і узгодити умови кредитування. Рішення приймається після передачі персональних даних та верифікації картки і займає, в середньому, 5 хв., після чого підписується договір, і гроші перераховуються на картку клієнта.

Компанія FinX працює по всій території України: оформити заявку особисто можна в одному з відділень, розташованих у 36 містах. Цей спосіб більше підходить для пенсіонерів, оскільки не вимагає заповнення анкети: підбором умов кредитування і заповненням заявки займається менеджер. Після підписання договору гроші перераховуються на банківську картку клієнта

Як погасити кредит?

Погасити кредит можна через сайт FinX, інтернет-банк Приват 24, через платіжні термінали або шляхом переведення платежу через банківське відділення. Детальна інформація про способи погашення вказана на сайті компанії в розділі «Погасити кредит»

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити