Вхід взяти
кредит

0 (800) 753 000 ПН-СБ: 9:00-20:00; ВС: 09:00-16:00

Експрес-кредит

Потрібні гроші на невідкладну покупку: компанія FinX пропонує експрес-кредит на банківську картку, на будь-які потреби без довідок про доходи та поручителів.

Експрес-кредит – одна з форм споживчого кредитування населення, яка дозволяє швидко зайняти невелику суму грошей на короткий термін (від одного до декількох місяців).

Швидкий кредит можна оформити і у банківській установі, але набагато простіше і швидше скористатися послугами мікрофінансових організацій. Для отримання грошей потрібно тільки трохи часу на заповнення заявки, паспорт та ІПН + банківська картка українського банку.

Онлайн заявка на експрес-кредит в FinX: переваги термінового кредитування

Гостру нестачу грошей відчував практично кожний: раптова хвороба, поломка побутової техніки, ремонт машини, незавершений ремонт – подібні статті витрат не завжди вписуються в наявний бюджет.

Що робити? Оформити онлайн заявку на експрес-кредит в компанії FinX на вигідних умовах, і отримати весь спектр переваг швидкого кредитування від надійного фінансового партнера:

  • Оперативне оформлення позики – всього 20 хв;
  • Зручні способи отримання експрес-кредиту;
  • Лояльні умови кредитування для всіх категорій позичальників;
  • Мінімум документів – паспорт та ІПН;
  • Дострокове погашення без штрафів, прихованих відсотків та комісій;
  • Пролонгація (продовження дії) кредитного договору;
  • Кілька варіантів погашення кредитних зобов'язань без комісії.

Одна з найголовніших переваг оформлення експрес-кредиту – це відсутність докладних перевірок платоспроможності клієнта. Для отримання позики не потрібні довідки з офіційного місця роботи, заставне забезпечення та поручительство третіх осіб. Дані, передані клієнтом, аналізуються скоринговою системою – якщо всі особисті дані введені вірно (без помилок), відсоток схвалення за заявкою досить високий.

Компанія FinX надає фінансову підтримку широкій аудиторії позичальників: взяти експрес-позику онлайн можуть всі громадяни України від 18 років. У їх числі офіційно і неофіційно працюючі громадяни, студенти та пенсіонери, підприємці, домогосподарки, і навіть тимчасово безробітні і позичальники з поганою кредитною історією.

Експрес-кредити для фізичних та юридичних осіб

Компанія FinX (ТОВ «ФК «Кредіплюс») пропонує великий пакет кредитних програм з вигідними умовами кредитування для всіх клієнтів.

Компанія однією з перших запровадила програму кредитування для фізичних осіб-підприємців, пропонуючи швидкий споживчий кредит на банківську картку на розвиток бізнесу. При цьому для підприємців діють практично ті ж умови кредитування, що і для фізичних осіб. Це обумовлено тим, що витрати на бізнес набагато істотніші, ніж витрати фізичних осіб, і підприємець також сплачує податки державі, тому має повне право на лояльні умови кредитування, коли потребує термінової фінансової підтримки.

Єдина відмінність від кредитування фізичних осіб – при оформленні експрес-кредиту в Україні підприємцю необхідно надати виписки з ЄДРПОУ (Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України) та податкову декларацію за минулий рік.

Умови кредитування

При першому зверненні, новий клієнт FinX може отримати від 1000 до 55 556  грн.  на термін від 84 днів до 30 місяців.  

Погашати першу позику можна з періодичністю 1 раз на 14 днів або раз на місяць, що дозволяє вносити невеликі суми тіла позики з відсотками, які не вдарять по бюджету.

Після погашення кредитних зобов'язань і за умови своєчасного обслуговування express кредиту, кредитний ліміт може бути збільшений. При цьому клієнт при закритті першого кредитного договору стає постійним клієнтом FinX, що вигідно відбивається на відсотковій ставці і періодичності погашення.    

Дізнатися умови і підібрати програму кредитування, і навіть оформити заявку і дізнатися попереднє рішення можна за телефоном компанії, вказаним на головній сторінці сайту.

Як отримати експрес-кредит у FinX?

Компанія FinX створює власний підхід до кредитних відносин зі своїми клієнтами, тому намагається зробити процес оформлення експрес-позик максимально простим, зручним і оперативним.

Отримати гроші експрес-позики можна:

  • Онлайн через використання зручного сервісу FinX.
  • При особистому відвідуванні відділення компанії.

Оформлення онлайн-заявки просте і зручне: за допомогою калькулятора можна розрахувати основні параметри позики, потім перейти на сторінку анкети і заповнити її протягом 5 хв, дочекатися дзвінка оператора для підтвердження заявки і узгодити умови кредитування. Рішення приймається після передачі персональних даних та верифікації картки і займає, в середньому, 5 хв., після чого підписується договір, і гроші перераховуються на картку клієнта.

Компанія FinX працює по всій території України: оформити заявку особисто можна в одному з відділень, розташованих у 36 містах. Цей спосіб більше підходить для пенсіонерів, оскільки не вимагає заповнення анкети: підбором умов кредитування і заповненням заявки займається менеджер. Після підписання договору гроші перераховуються на банківську картку клієнта

Як погасити кредит?

Погасити кредит можна через сайт FinX, інтернет-банк Приват 24, через платіжні термінали або шляхом переведення платежу через банківське відділення. Детальна інформація про способи погашення вказана на сайті компанії в розділі «Погасити кредит».

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть суму (грн)

Кількість щомісячних платежів

Щомісячний платіж

грн

Ви вибрали: Змінити
Сума - 1000 грн; Тип погашення - ежемесячно; Платежiв - 0

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити