Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на 25 000 гривень

Якщо вам треба швидко отримати кредит 25 000 грн серед спектру пропозицій можна вибрати споживчу позику у FinX, яка пропонує велике число кредитних програм з оптимальними умовами кредитування. Отримати кредит на 50 000 грн. https://finx.com.ua/kredit-50000-griven.

Миттєво оформити позику на велику суму у банку проблематично: попри те, що багато хто з них почав практикувати отримання кредитів онлайн, але специфіка роботи банківських установ не дозволяє видавати гроші терміново.

 • Часто потрібна довідка про доходи, яку можуть надати не всі, навіть добросовісні позичальники із причини неофіційного місця роботи.
 • Банки оцінюють платоспроможність клієнта по його кредитній історії, яка в умовах сучасних реалій не завжди кристально чиста.
 • Знадобиться час і на прийняття банком рішення, яке затягується якраз із-за досконалої перевірки платоспроможності клієнта службою безпеки банку.

Як взяти кредит 25 000 гривень у FinX: умови отримання

Компанія FinX пропонує великий спектр кредитних програм з оптимальними процентними ставками у день, не вимагаємо довідок про доходи і підтвердження офіційного місця роботи.

Наша мікрофінансова організація, одна із небагатьох МФО, кредитує не лише фізичних осіб (споживачів), але і юридичних осіб (підприємців) на вигідних умовах, що дозволяють не лише підняти свій бізнес "з нуля", але і пустити гроші на його успішний розвиток.

 

Як можна отримати кредит у компанії FinX?

Ми працюємо, щоб нашим клієнтам було зручно отримувати гроші, якщо вони потрібні терміново.

 • Оформити кредит 25 000 можна на сайті компанії в онлайн-режимі із калькулятором, на якому можна розрахувати попередню загальну суму позики із відсотками та оцінити свої сили по його погашенню.
 • Оформити заявку на позику у гривнях можна у відділенні фінансової компанії «Кредиплюс», які працюють у 36 містах України це також зручно, оскільки не вимагає особистого заповнення анкети на кредит.
 • Подати заявку та отримати попереднє рішення можна по телефону. При позитивному попередньому рішенні по заявці, можна підійти в один з офісів компанії для оформлення кредиту.

Процентна ставка у рік, максимальні терміни кредитування, список необхідних документів та інші умови встановлюються в індивідуальному порядку, але оптимально вигідні для клієнтів, як нових, так і постійних.

Що треба для оформлення споживчої позики?

Компанія FinX не пред'являє надмірних вимог до своїх позичальників і не вимагає надмірної інформації. Рішення по заявці приймається на основі наданих особистих і персональних даних. Передані клієнтом дані строго конфіденційні і захищені від третіх осіб, що гарантує повну безпеку фінансової угоди у незалежності від суми кредиту.

Для оформлення кредиту 25 000 на рік необхідно дотримуватися ряду типових умов:

 • Ви маєте бути повнолітнім (від 18 років) і не судимим громадянином України.
 • Наявність або відсутність української прописки не є головним чинником ухвалення рішення по заявці.
 • Також необхідно надати мінімальний, але необхідний для оформлення пакет документів, куди входить паспорт та ІПН (ідентифікаційний номер платника податків - фізичної особи). Для підприємців це виписка із податкової декларації за звітний період і виписка з ЄДРПОУ.
 • Важлива також наявність діючого номера телефону, який належить позичальникові, оскільки на нього телефонуватиме менеджер FinX для уточнення та узгодження кредитних умов. ·
 • Грошові кошти не видаються готівкою, а перераховуються на банківську карту, тому для оформлення знадобиться банківська картка будь-якого банку України.

Оформлення заявки та отримання рішення займає, у середньому, 20 - 25 хвилин, ще деякий час необхідний для ухвалення рішення і підписання кредитного договору, після чого гроші перераховуються на карту позичальника і поступають без затримок.

Як погасити кредит?

Компанія «Кредиплюс» піклуватися про те, щоб клієнтам було зручно не лише взяти кредит 25 000 гривень, але і погашати позику платежами із періодичністю і способами, прийнятними на момент внесення платежу.

Так, погасити кредит можна:

 • На сайті компанії FinX за допомогою онлайн перерахування грошей із карти позичальника на кредитний рахунок;
 • За допомогою внесення готівки через термінали Приватбанку та інших організацій;
 • Можна скористатися способом переказу грошей через інтернет-банк Приват24 за наявності особистого кабінету;
 • Запасний варіант переказ грошей через відділення українського банку.

Перші три варіанти дозволяють оплачувати кредит без додаткової комісії, тоді як переклад через банківське відділення зажадає оплати комісії, що встановлюється банком. Також слід пам'ятати, що при переказі грошей через банк, зарахування засобів на рахунок не миттєве, тому платіж слід проводити заздалегідь.

Доступні способи оплати кредиту, адреси терміналів та інша інформація по погашенню кредитних зобов'язань зібрана на сторінці розділу "Погашення кредиту".

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.882,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити