Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на квартиру

Продали стару квартиру і хочете купити більш просторе житло, але не вистачає коштів: компанія FinX пропонує оформити кредит на квартиру без довідок про доходи, застави та поруки, всього за 20 хв.

Продаж старої квартири або будинку і придбання нової квартири на первинному (від забудовника) або вторинному ринку житла обумовлено різними причинами: рішення переїхати з периферії в місто, поповнення в родині, народження дитини, поділ майна та інше. Виручених з продажу засобів не завжди вистачає на покупку нового житла, а брати довгострокову іпотеку в банку не бачиться доцільним.

Вийти з положення можна, якщо зайняти грошей в борг у мікрофінансовій організації, яка пропонує масу вигідних пропозицій по кредитах. Отримати кредит у Львові https://finx.com.ua/office/odessa.

Взяти гроші в кредит на квартиру в FinX: що потрібно знати

Не кожна мікрофінансова організація може видати іпотечний кредит, не маючи на це дозволу, але більшість МФО можуть надати істотну фінансову підтримку, якщо не вистачає невеликої суми грошей для покупки.

Компанія FinX пропонує взяти кредит на квартиру без підтвердження цільового використання коштів, без довідок про заробіток, заставного забезпечення і поручительства.

Оформити кредит можуть не тільки офіційно працюючі громадяни, а й ті, хто працевлаштований неофіційно або є самозайнятим, тобто громадянином, який займається певним видом діяльності і платить податки, але залишається в статусі фізичної особи.

Умови кредитування в FinX

Одна з головних переваг кредитування в компанії FinX – це мінімальні вимоги до позичальників.

Якщо вам від 18 років, ви громадянин України і не маєте судимостей – у вас є всі шанси на схвалення кредиту до 50000 грн на термін до 1,5 років.

Для постійних клієнтів розроблені спеціальні програми кредитування «Premium», які пропонують не тільки кращі умови за кредитом, але й знижені ставки.

Переваги кредитування в FinX

  • Мінімум документів для оформлення кредиту – паспорт та ІПН;
  • Відсутність перевірок платоспроможності і кредитної історії;
  • Не потрібно підтверджувати цільове використання позикових коштів;
  • Кредит видається на банківську картку будь-якого українського банку;
  • Діє дострокове погашення без додаткових відсотків, штрафів та комісій;
  • Діє пролонгація кредитного договору, тобто продовження дії, якщо немає можливості погасити позику відразу.

Споживчий кредит на квартиру в Україні від FinX – це абсолютно прозора і безпечна фінансова послуга, яка дозволяє придбати власне житло тут і зараз, не позичаючи грошей у банку, і не втрачаючи відмінний варіант через те, що бракує коштів.

Як оформити кредит на покупку квартири в FinX?

Ще одна характерна перевага кредитування в FinX – це оперативне і зручне оформлення позики. На оформлення кредиту йде 20 хвилин, а гроші можна отримати протягом всього пари годин, чим не можуть похвалитися банківські установи.

Подати заявку і взяти гроші в кредит на квартиру можна наступним чином:

  • Через інтернет та зручний онлайн-сервіс FinX;
  • При особистому відвідуванні відділення компанії FinX, яке присутнє у вашому місті;
  • По телефону – можна подати заявку і дізнатися попереднє рішення, при схваленні підійти в офіс для оформлення та підписання кредитного договору.

Заявка онлайн – швидко, просто, зручно

Використання онлайн-сервісу FinX дозволяє подати заявку в будь-який час дня і ночі: сайт працює цілодобово без вихідних і свят, і ви можете відправити анкету, навіть не виходячи з дому.

Процес оформлення простий – для початку необхідно розрахувати параметри позики. Використовуючи калькулятор, виберіть періодичність виплат (щотижня, раз на 14 днів або раз на місяць), суму позики і кількість платежів. У підсумку ви отримаєте попередній розрахунок загальної суми кредиту з відсотками. Якщо ви є клієнтом FinX, не забудьте поставити галочку для отримання більш вигідних умов кредитування.

Далі залишиться заповнити анкету, відправити її на розгляд і дочекатися дзвінка менеджера для узгодження умов. Подальша послідовність дій полягає в передачі персональних даних паспорта та ІПН, верифікації картки і підписання кредитного договору при схваленні заявки. Гроші перераховуються на картку відразу після підписання договору.

Погасити кредит так само просто, як і взяти: всі способи погашення кредитних зобов'язань ви знайдете на сторінці розділу «Погасити кредит».

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити