Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на будівництво будинку

Бракує грошей на будівництво заміського будинку або дачі: компанія FinX пропонує кредит на будівництво на вигідних умовах, без застави і поручительства третіх осіб.

У приватній нерухомості є цілий ряд переваг: це можливість відпочити від метушні великих міст, облаштувати ділянку, забезпечити собі комфортні умови для роботи і відпочинку. Роздумуючи побудувати свій будинок, взяти іпотечний кредит на будівництво можна в будь-якому банку за умови, що ви законослухняний громадянин і благонадійний клієнт. Правда, не завжди позики вистачає на завершення будівництва.

Фінансова підтримка може знадобитися не тільки на будівництво і якісь недоробки, але й на реконструкцію будинку при купівлі вторинного житла. Повторно взяти іпотеку або споживчий кредит в банку навряд чи вийде, але вихід є. В цьому випадку можна звернутися за допомогою до мікрофінансових організацій, які кредитують населення за різними програмами, в тому числі і на будівництво житла. Видача кредитів за паспортом https://finx.com.ua/credit-po-pasportu.

Кредит на будівництво будинку без початкового внеску в FinX: умови

Спеціальні програми іпотечного кредитування в банку на будівництво житла, як правило, мають кілька нюансів, які виступають, як вимоги. Клієнту необхідно внести початковий внесок і залишити заставу, яким і може стати нерухомість, що будується. При цьому для отримання кредиту необхідно зібрати велику кількість документів, також потрібно підтвердити цільове призначення позикових коштів.

Уникнути бюрократичних перепон можна, якщо оформити споживчий кредит на будівництво будинку в компанії FinX, який може стати як початковим внеском для банку, так і фінансовим вкладенням для початку або завершення будівництва, якщо грошей не вистачило.

Переваги кредитування в FinX

 • Мінімум документів на оформлення кредиту;
 • Не потрібні довідки про доходи, заставне забезпечення та поручителі;
 • Не потрібно підтвердження цільового використання позикових коштів;
 • Мінімальні вимоги до клієнтів;
 • Швидке оформлення позики (20 хв.) і швидке отримання грошей на картку;
 • Дострокове погашення без штрафів і комісій;
 • Пролонгація позики при труднощах з оплатою повної суми кредиту.

Умови кредитування

Фінансова компанія FinX пропонує різні програми кредитування і видає кредити на будівництво приватного будинку з оптимальною відсотковою ставкою.

Кредитний ліміт становить до 50000 грн на термін до 1,5 років, і визначається при розгляді заявки. Якщо ви є постійним клієнтом FinX, своєчасно обслуговуєте кредитні зобов'язання і маєте «в скарбничці» кілька закритих кредитів – це стане великим плюсом при оформленні позики на будівництво.

Умови отримання кредиту на будівництво будинку без початкового внеску ідентичні для всіх клієнтів FinX, як нових, так і постійних:

 • Повноліття – 18 років;
 • Громадянство України;
 • Відсутність судимостей;
 • Документи – паспорт та ІПН (ідентифікаційний номер платника податків);
 • Банківська картка українського банку.

Позикові кошти при кредитуванні в FinX перераховуються на банківську картку, в незалежності від способу оформлення кредитних зобов'язань. При оформленні кредиту потрібно пройти верифікацію картки для доказу її належності особі, що оформляє позику. Виходячи з цього, картка (дебетова або кредитна) повинна бути іменною (персоналізованою) з 3-D Secure і позитивним балансом на рахунку (не менше 2 грн). При верифікації картки певна сума блокується на картці (не знімається) до повного проходження процедури. Такий підхід до кредитування забезпечує додатковий захист даних позичальника від замаху третіх осіб.

Як подати заявку на кредит на будівництво будинку в FinX?

Оперативність і зручність оформлення кредиту – пріоритети в роботі компанії FinX. Процес оформлення займає всього 20 хвилин, а гроші на картку перераховуються моментально після підписання договору.

Для того щоб взяти кредит на будівництво будинку можна подати заявку:

 • В режимі онлайн через сервіс FinX;
 • Оформити кредит особисто у відділенні компанії в своєму місті;
 • Зателефонувати і дізнатися попереднє рішення за заявкою, підійти в офіс для оформлення та підписання кредитного договору..

Оформити кредит онлайн можна в будь-який момент – сервіс FinX працює цілодобово 24/7 без вихідних та свят, і не має територіальної прив'язки.

Форма подачі заявки проста і зручна з онлайн-калькулятором, за допомогою якого можна розрахувати параметри позики і вибрати найбільш вигідні умови кредитування. Далі залишиться заповнити і відправити анкету, дочекатися дзвінка менеджера для підтвердження заявки. В процесі оформлення необхідно буде передати дані паспорта та ІПН, пройти верифікацію картки, дочекатися рішення за заявкою. Якщо рішення позитивне, необхідно підписати договір та отримати гроші, які можна перевести в готівку у банкоматі без комісії або оплачувати товари і послуги.

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити