Увійти Погашення
ONLINE

0 800 753 000 ПН-ПТ: 9:00-18:00; СБ-НД: вихідний

Кредит на 3 000 гривень

Не у кожного українця є фінансова подушка безпеки, але вихід із положення є завжди: оформити терміновий кредит на 3 000 гривень у компанії FinX, та отримати гроші на картку швидко і без зайвого клопоту.

 Кредити у мікрофінансових організаціях популярні і затребувані в Україні, оскільки дозволяють отримати фінансову підтримку у певний момент швидко і без відмови . На відміну від банківських продуктів, мікропозики це спрощена форма споживчого кредиту, яка швидко оформляються, навіть не виходячи із будинку, і не вимагає купи документів.

 Компанія FinX пропонує найрізніші кредитні продукти, серед яких позичальник, у незалежності від рівня доходу і статусу, вибирає пропозицію, відповідну, як за умовами кредитування (сума, ставка по відсотках), так і по терміну погашення зобов'язань.

Термінова мікропозика 3000 грн: переваги співпраці з FinX

Усі мікрокредити і позики готівкою і на карту нецільові, тобто не вимагають підтвердження того, куди були витрачені гроші. Окремий вид мікропозик кредит на купівлю товару або послуги, при якому позикові кошти відразу йдуть на оплату товару, послуги або роботи при укладенні договору. Такий вид споживчих кредитів має місце, але не так популярний, як мікрокредит на банківську карту.

В Україні велике число МФО, які пропонують різні програми та умови кредитування, і у кожного із них є свої плюси і мінуси у порівнянні один з одним і маса загальних переваг порівняно із кредитуванням у банку.

Чому клієнти вибирають компанію FinX?

  • Подати заявку на кредит 3 000 грн можна онлайн і відразу ж отримати рішення.
  • Процес оформлення займає близько 20 хвилин, а гроші реально отримати на карту всього за пару годин, максимум за 1 робочий день, що не можуть запропонувати банківські установи.
  • При оформленні мікрокредиту потрібно мінімум документів: тільки паспорт з українським громадянством та ІПН (індивідуальний податковий номер).
  • Ще менше умов для отримання кредиту: вік від 18 років, відсутність судимості і наявність будь-якого джерела доходу, який не вимагається підтверджувати довідками.
  • Для невеликих сум і термінів кредитування не потрібні поручителі і заставне забезпечення.
  • Договір укладається на термін від 84 днів до 1,5 років.

Подати заявку у FinX і взяти кредит 3 000 гривень можуть громадяни із будь-якою формою зайнятості: з офіційним і неофіційним місцем роботи, самозайняті, FinX не відмовляє студентам і пенсіонерам, пропонуючи кращі умови по мікрокредитах. Звернутися до нас можуть навіть люди у складній життєвій ситуації, що залишилися тимчасово без роботи і що перебувають на обліку у службі зайнятості.

Компанія FinX видає кредити не лише фізичним особам (споживачам), але і юридичним особам (підприємцям), і для них список документів відрізняється. Для того, щоб отримати позику вимагається надати паспорт, виписку з Єдиного державного реєстру про те, що клієнт зареєстрований у якості індивідуального підприємця, а також виписку із податкової декларації за минулий період (звітний рік).

Як отримати кредит у FinX швидко?

Окремі МФО України досі видають позики тільки готівковими коштами: компанія FinX у цьому плані зробила крок далеко вперед.

Наші клієнти можуть вибирати, як їм зручніше отримати позику в 3 000 гривень, якщо гроші потрібно терміново:

  • На сайті компанії: найпростіше подати заявку онлайн, скориставшись інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом стандартної анкети. Заповнення не вимагає введення персональних даних, тільки особисті (ім'я і прізвище, телефон і місто).
  • По телефону: не менш простий і зручний спосіб отримати кредит. Зателефонуйте нам, і менеджер компанії підбере потрібний кредитний продукт, заповнить анкету. Вам залишиться тільки дочекатися попереднього рішення, після чого звернутися в офіс для подальшого оформлення договору.
  • У відділенні компанії: для оформлення мікропозики на 3 000 грн можна звернутися в офіс FinX особисто. Від вас вимагається тільки принести документи (паспорт та ІПН) мати при собі телефон і банківську карту, а заповненням заяви на кредит і оформленням кредитного договору займатиметься менеджер.

Отримати мікропозику у FinX просто і також просто погашати кредитні зобов'язання. Ви можете скористатися оплатою онлайн на сайті, через термінали або банківське відділення. Усі способи та інформація по погашенню кредиту вказана у розділі "Погасити кредит".

Ця інформація не є кредитним продуктом у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та носить інформаційний характер. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивіться у Переліку різновидів споживчих кредитів, персональні - в договорі.

 

Написати
в компанію
Напишіть нам, будемо раді відповісти на будь-які ваші питання

відміна
закрити
FinX
Ваші мрії - наші гроші.

Виберіть потрібну суму

Кількість платежів

Платіж по кредиту

грн

Плата за кредит*

Реальна процентна ставка складає від 2.126,00% річних до 648.844,00% річних розрахована з припущення, що позичальник своєчасно та в повному обсязі виконає умови кредитного договору.

грн
До сплати
грн
Дата повернення
Цей віджет не є кредитним калькулятором у розумінні постанови правління НБУ від 05.10.2021 №100 та відображає умови кредитних продуктів Мікрокредит та Споживчий. Повну інформацію про загальні умови кредитування дивись тут , персональні - в договорі.

Ми відправили на Ваш телефон смс з кодом підтвердження заявки

Дякуємо за відправлення заявки!

Ми розглянемо її якнайшвидше і зв'яжемося з вами

закрити
Вибачте, ми не можемо видати Вам кредит

Спробуйте звернутися пізніше.

закрити